Kanye West ve Ty Dolla $ign’ın Vultures albümü bu cuma!

Kanye West ve Ty Dolla $ign‘ın ortak albüm hazırlığında olduğunu bir süredir biliyoruz. Kanye, İtalya ve Almanya başta olmak üzere Avrupa’nın çeşitli bölgelerinde bu albüm için session’lar düzenledi. Session’ların İtalya’daki bölümünde Ty Dolla da ona eşlik etti.

Daha sonra Ye’yi Suudi Arabistan’da çölün ortasında kayıt alırken gördük. En sonunda net haberler geldi ve ikilinin ortak albümü Vultures‘ın bu cuma yayınlanacağını öğrenmiş olduk.

Kanye West, çöle kurduğu stüdyosunda.

Geçtiğimiz günlerde Kanye West’in Playboi Carti ile gerçekleştirmiş olduğu mesajlaşma, internet ortamında paylaşıldı. Kanye West, Carti’yi 12 Aralık’ta Miami’de yer alan Sawgreen Mills‘te yapılacak albüm dinleme partisine davet ediyordu. Böylece albümün de çok uzak bir tarihte gelmeyeceği anlaşılmış oldu.

Dün gece (10 Aralık) Kanye West’in Miami’deki Art Basel isimli gece kulübünde sürpriz bir şekilde ortaya çıkıp albümden şarkılar dinletmesi ile beklenmeyen bir durumdu. Ye’nin dinlettiği şarkılarla beraber Playboi Carti, Quavo, Future, Lil Durk, Young Thug, Charlie Wilson, Bumb J, Ant Clemons gibi isimlerin albümde yer alacağını öğrenmiş olduk.

Kanye West, daha sonra da albümün adının Vultures olduğunu duyurup cuma günü albümü yayınlayacaklarını söyledi. Kanye’nin albümleri zamanında yayınlama gibi bir huyu olmadığından, şimdilik birçok kişi albümün tarihe inanmıyor. Bakalım nasıl bir albüm bizi bekliyor? Hep beraber bekleyip göreceğiz.

Vultures tracklist
Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

ASPOVA, Çığlık Senfonisi 2 albümünün tracklist'ini yayınladı

Sonraki İçerik

Tarkan ve Young Thug'ın enteresan ortak noktası: WYCLEF JEAN

İlgili İçerikler