47. Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde kazananlar belli oldu: SEFO’ya 2 ödül birden!

© Musap Çelik

1972 yılından beri düzenlenen Pantene Altın Kelebek Ödülleri‘nde televizyon, müzik, dijital mecra ve sinemanın en iyileri ödüllerinin sahibi oldu.

Kazananlara geçmeden önce ödül töreni öncesi açıklanan adaylık sistemine değinmek istiyorum. Diğer kategorilere bakmadım açıkçası ancak rap alanında akla mantığa sığmayacak kadar aday adayı olduğunu belirtmem lazım. Sonradan bu aday adayları arasında belirli bir eleme oluyor ve finale kalınıyor. Burada bütün amaç aday adaylarının ödül töreninin reklamını ücretsiz bir şekilde yapmaları. Bana çok gereksiz ve ucuz geldi, hali hazırda böylesine saygı duyulan bir tören için.

Kazananlara gelecek olursak; alanımız gereği yalnızca hip-hop içinde kalacağımız törende Sefo dışında biri de ödül almadı zaten bizim konu edeceğimiz. Sefo, hem En İyi Rap Sanatçısı ödülünü kazandı hem de En İyi Şarkı ödülünün sahibi oldu. Sefo, En İyi Şarkı ödülünü EDIS’in Martılar şarkısıyla paylaştı.

Aynı zamanda “Bilmem Mi?” ve “Toz Duman” şarkılarını sahnede seslendiren Sefo, bembeyaz outfit’i ile dikkat çekti. Sahnedeyken arkada kullanılan visualizer dikkatimi çekti benim. Sefo’nun görsel işlerini üstlenen Arthur, daha önce kullanılmayan ve bu performans için özel hazırlanan bir visualizer tercih etmiş. Yılbaşı motifleri de göze çarpıyordu.

Sefo, ödül töreni sonrası Instagram hesabı üzerinden sevenlerine teşekkür etti.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Sefo (@sefo.362)’in paylaştığı bir gönderi

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

HBO'nun JUICE WRLD belgeseli Into The Abyss'ten fragman geldi!

Sonraki İçerik

KENDİ PLAK ŞİRKETİ OLAN RAPÇİLER (TÜRKİYE)

İlgili İçerikler