UFO361, Türkiye’deki ilk konserini vermeye hazırlanıyor!

Türk-Alman rapçi Ufo361, ilk kez Türkiye’de konser verecek. Hayranları tarafından uzun süredir ülkemizde konser vermesi beklenen Ufo, İstanbul Life Park‘ta sahne alacak.

Ufo361 ya da gerçek adıyla Ufuk Bayraktar, asıl dinleyici kitlesini Almanya’da edinmiş olsa da ülkemizde de hatrı sayılır dinleyici sayısına sahip. Özellikle Ezhel ile birlikte yaptıkları Lights Out albümünden sonra ülkemizde onu dinleyen insan sayısı oldukça arttı. Ufo, şimdiyse ilk Türkiye konserini vermeye hazırlanıyor.

DMIABLO‘nun düzenlediği konser, 16 Ekim 2021 Cumartesi günü Life Park’ta gerçekleşecek. DMIABLO’nun konser hakkındaki tam açıklaması şu şekilde:

16 Ekim 2021 Cumartesi günü,  ilk kez Türkiye’de konser verecek olan Ufo361 ve sürpriz konuklar, yeme-içme alanları ve çeşitli aktivitelerle, fantastik bir gün geçirmeye hazır olun!

Etkinliğin gerçekleştirileceği Life Park’ta daha önce benzerine hiç rastlamadığınız bir konser deneyimi için sınırlı sayıdaki biletleri kaçırmayın!

Etkinliğe girmek için Aşı Kartı veya en geç 48 saat öncesinden yapılmış PCR test sonucunuzu yanınızda bulundurmanız gerekiyor. Bilet fiyatları ise şu şekilde:

  • Backstage – 5600 TL
  • VIP – 1650 TL
  • Early Bird – 277.50 TL

Detaylı bilgi ve bilet satın almak için şuradan Biletix’teki etkinlik sayfasına, şuradansa etkinliği düzenleyen DMIABLO’nun Instagram sayfasına gidebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

PATRON'un Ekim Ayı Konser Takvimi

Sonraki İçerik

FREDDIE GIBBS: "SSS sonrası rap'i bırakıp özüme yani R&B'ye dönüyorum."

İlgili İçerikler