MURDA’nın Ezhel ve Motive ile 2’şer parçası yolda!

Bir süredir yeni albüm hazırlıklarını sürdüren ve 25 Nisan’da yayınladığı YALAN DÜNYA isimli single’ıyla beraber de artık albüm sürecine adım atan Murda, Halkekmag Radio‘nun konuğu oldu ve albüm hakkında bazı bilgiler verdi.

Yaz mevsimini yeni şarkılar, müzik videolar ve yoğun bir konser takvimiyle geçirmeyi planladığını söyleyen Murda, Eylül 2024’te de yeni albümünü çıkaracağını açıkladı.

Murda, yeni albüm ve yakın gelecekte çıkacak işlerle alakalı konuşurken, önce Motive’yle beraber verdikleri fotoğrafı anlatıyor:

“Motive bence, Türkiye’de kendi neslinde rap müziği en iyi şekilde taşıyan rapçi. Görselleri, şovları her şeyiyle. Ben onunla 4-5 sene önce Bodrum’da tanıştım. O zamandan beri de onu takip ediyordum. Şarkılarını, verse’lerini hep beğeniyordum. İlk önce benim albümüm için ben ona bir şarkı yollamıştım. Onu yaptık, sonra o da kendi albümü için bana bir şey yollamıştı. Ben de tam böyle benim albümü bitirme aşamasındaydım. Hollanda’da giremedim. Burda geldim, dedim: ‘Bro ben direkt senin stüdyoya. Hem takılırız hem dde benim verse’ü kaydederiz falan. İşte o da o fotoğrafı çektiğimiz gün.”

Murda, daha sonra da “Ezhel’le var mı bir şeyler?” sorusunu da “Evet, evet. Yaptık bi’ şeyler. O benim albüme girdi, ben onun albüme girdim.” cevabını verdi.

Murda ayrıca Avrupa temelli sanatçılardan da Tion Wayne, M Huncho, NSG grubu, Headie One ve K-Trap ile de beraber işler yaptıklarını ve önümüzdeki süreçte bunların da yayında olacağını söyledi.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

cakal: "Bursaspor için elimden ne geliyorsa yapmaya hazırım."

Sonraki İçerik

Oğuzhan Uğur'un "saygıBİR" konseptinin ilk konuğu Ceza