cakal: “Bursaspor için elimden ne geliyorsa yapmaya hazırım.”

Türk futbolunun önemli takımlarından ve Türkiye Süper Ligi‘nin 6 şampiyon takımından biri olan Bursaspor, son yıllarda eski günlerini aratıyor. Yeşil Beyazlı kulüp, kötü gidişatın önüne geçememiş ve bu sezonun bitimiyle beraber TFF 3. Lig‘e düşmüştü.

Camiayı tekrardan ayağa kaldırmak için seferberlik başlatan Bursaspor yönetimi, “Yanındayım” isimli kampanya sayesinde 2 günde 51 milyon TL bağış topladı.

Yapılan bağışlar dışında da, sanat camiası Bursaspor’a yardım etmek amacıyla kendilerine gelen taleplere olumlu yanıtlar verdi. Fettah Can, Emir Can İğrek gibi isimler, X hesaplarından Bursaspor için yardım etmeye hazır olduklarını belirtti. Bu isimlerin yanı sıra Bursa doğumlu rap sanatçısı cakal da bir X kullanıcısının kendisine “Bursa’mızda doğup büyüyen, çıkardığı parçalar ile başarılı işlere imza atan Emirhan Çakal, tüm şehir kenetlenmişken sen de Bursa’da Timsah Arena’da veya başka bir alanda konser verip, konser gelirlerini Bursaspor’a bağışlamak istemez misin?” şeklinde yaptığı çağrıya “Elimden ne geliyorsa yapmaya hazırım.” yanıtını verdi.

Ayrıca, Bursa çıkışlı DJ Mahmut Orhan da kendisine gelen konser teklifini ederken, Bursaspor Proje Kurulu Başkanı Enbiya Topal da bu konserin gerçekleşeceğini doğruladı.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

Nicki Minaj, uyuşturucu bulundurmaktan suçundan tutuklandı

Sonraki İçerik

MURDA'nın Ezhel ve Motive ile 2'şer parçası yolda!

İlgili İçerikler