DRAKE ve 21 SAVAGE ortak turneye çıkıyor!

Drake, Instagram hesabı üzerinden 21 Savage ile beraber ortak bir turneye çıkacaklarını duyurdu. Bu turne, Drizzy’nin 5 yıl önce Migos ile beraber çıktığı turneden sonraki ilk turnesi olacak.

Yolları ilk kez 2016 yılında kesişen Drake ve 21 Savage, daha sonra birbirlerinin albümlerine konuk olmuş ve son olarak 17 Haziran 2022’de Drake’in sürpriz albümü “Honestly, Nevermind”da yer alan Jimmy Cooks isimli şarkıda buluşmuşlardı. Bu düetten sonra ikilinin ortak albümlerinin yolda olduğu iddiaları çıkmıştı. Şarkının 17 Ekim 2022’de yayınlanan müzik videosunda Her Loss isimli ortak albümün 28 Ekim’de yayınlanacağı duyuruldu. Ancak albümün mix&mastering işlemlerini üstlenen 40’nin hastalığı sonrası albüm 4 Kasım’a ertelendi.

Gelen albüm, özellikle 21 Savage’ın kısımlarının az olması ve Rich Flex gibi şarkılarda Drake’in farklı okuma stilleriyle tartışıldı ancak bu 2 büyük ismi bir araya getiren Her Loss, geldiğimiz noktada başarılı olmuş bir proje olarak nitelendirilebilir.

Albüm sonrası yakınlıkları devam eden Drake ve 21, şimdi de ortak bir turneye çıkıyor. Açıklama, Drake tarafından Instagram üzerinden geldi. Torontolu sanatçı, It’s All A Blur adını verdikleri bu turneyi kariyerini özetleyen bazı görüntülerden oluşan bir videoyla duyurdu. Bahsi geçen videoda Drake’in oğlu Adonis’in daha önce görülmeyen görüntüleri, Jimmy Cooks müzik video çekimi gibi sekanslar da yer alıyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

champagnepapi (@champagnepapi)’in paylaştığı bir gönderi

Drake, paylaştığı gönderide daha fazla bilgi için dinleyenlerini drakerelated.com adlı bir siteye yönlendiriyor. Sitede hem Drake’in evinde küçük bir gezintiye çıkabiliyor hem de It’s All A Blur turnesinin tarih ve şehir detaylarına bakabiliyorsunuz. Bunun dışında Drake’in albümlerine, şirketi OVO’nun projelerine, sattığı merch’lere ve çok daha fazlasına ulaşabiliyorsunuz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

rapçiler şehirlerini anıyor pt2 *** Keişan

Sonraki İçerik

EMINEM'den inanılmaz başarı: Spotify'da zirvede!

İlgili İçerikler