Drake, yeni albümü CERTIFIED LOVER BOY’un yaz bitmeden geleceğini söyledi

Drake‘in durmadan ertelediği yeni albümü Certified Lover Boy‘u yakında dinleyeceğiz gibi görünüyor. Tabii bu kadar tarih verip ertelemeden sonra Drake’e ne derece güvenebiliriz, o ayrı konu.

Drizzy, geçtiğimiz cumartesi günü Ultimate Rap League’in N.O.M.E. XI battle rap etkinliğine katıldı. Ardından battle rapçiler Nunu Nellz ve Tsu Surf ile birlikte sosyal medyadan yayın açtılar. Çok detaya girmeden özetlemek gerekirse, bu mevsimin sonunda yapılacak bir battle rap etkinliği ile ilgili konuşurken Drake “Ben de orada olacağım. O zamana kadar albümüm çıkmış olacak” gibi bir cümle kurdu. Bunu isteyerek mi yaptı, yoksa o anki sohbet esnasında ağzından mı kaçırdı bilmiyoruz. Dinleyiciler de bu cümleden sonra Drake’in yeni albümünün yaz bitmeden yayınlanacağı çıkarımını yaptı haliyle.

Certified Lover Boy, aslında 2021’in Ocak ayında çıkacaktı. Ancak Drake’in yaşadığı bazı rahatsızlıklar sebebiyle ertelendi. Albüm hala yayınlanmamış olsa da Drake, Scary Hours 2 isimli maxisingle’ı ve başka sanatçılara eşlik etti birkaç düet parçasıyla arayı sıcak tuttu.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

YENİ ÇIKANLAR: 14 Mayıs 2021 | J. COLE, ŞANIŞER, NICKI MINAJ, KEZZO ve çok daha fazlası!

Sonraki İçerik

JUICE WRLD'ün yeni EP'si ve HBO'da yayınlanacak belgeseli yolda!

İlgili İçerikler