EMINEM ve SNOOP DOGG ortaklığında sürpriz yeni şarkı: From The D 2 The LBC

Rap müziğin yaşayan efsaneleri Eminem ve Snoop Dogg, dün gece sürpriz şekilde yayınladıkları From The D 2 The LBC isimli şarkıyla karşımıza çıktı.

2020 yılında Snoop Dogg katıldığı bir röportajda Eminem’e ufaktan dokundurmuş, Eminem de Zeus şarkısında Snoop Dogg’a ağır bir cevap vermişti. Sonradan araları düzelen ikiliyi son olarak Super Bowl’un efsane devre arası şovunda birlikte görmüştük.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Marshall Mathers (@eminem)’in paylaştığı bir gönderi

From The D 2 The LBC’nin James Larese yönetmenliğinde çekilen müzik videosu yarı animasyon yarı gerçek çekim şeklinde hazırlanmış. Özellikle animasyon kısımlarda NFT dünyasının en çok bilinen öğelerinden Bored Ape‘e rastlıyoruz. Zaten ikili NFT dünyasına çok da uzak sayılmaz. Eminem’in bilhassa Bored Ape ile alakalı çalışmaları olmuştu. Snoop Dogg ise bildiğiniz gibi satın aldığı Death Row Records’u bir NFT label’ına dönüştürmek istediğini söylemiş, şirket bünyesinde önceden yayınlanan bazı albümleri dijital platformlardan kaldırıp bunun için ilk adımları atmıştı.

Şarkıya dönecek olursak; prodüktörlüğünü de Eminem’in üstlendiği From The D 2 The LBC, Eminem ve Snoop Dogg’un kendilerini duyurdukları şehirler olan Detroit ve Long Beach’e selam duruyor.

Curtain Call 2 geliyor

Şarkının müzik videosunda bir tabelada Curtain Call 2 yazıyor. Keza Eminem de şarkıyı duyururken #CurtainCall2 etiketiyle paylaştı. Bu da demek oluyor ki Eminem, 2005 yılından sonra tekrardan en iyi şarkılarını toplayacağı bir albüm yayınlamaya hazırlanıyor.

Detroitli rapçi, 2005 yılında o döneme kadarki en iyi şarkıları ile 4 yeni şarkıyı bir araya getirdiği toplama albümü Curtain Call’u yayınlamıştı.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

XXXTENTACION'un müziğinin önemli ismi: SHILOH DYNASTY

Sonraki İçerik

DONALD GLOVER'IN DİZİSİ: ATLANTA

İlgili İçerikler