FUTURE’ın BEAST MODE isimli mixtape’i yıllar sonra dijital stream platformlarında!

2015 yılında Future‘ın üçlü bir mixtape projesinin 2. projesi olarak çıkan Beast Mode, 2020 yılında stream platformlarına ancak gelebildi. Beast Mode, 2014 yılındaki Monster‘ın ardılı ve yine 2015 yılında çıkan 56 Nights‘ın öncülüydü.

Beast Mode’un tüm şarkılarında prodüktör olarak imzası bulunan Zaytoven, 2015 yılında Boombox’a verdiği röportajda proje hakkında şunları söylemişti:

“Gerçekten, projeyi 2-3 gün içinde bitirdik. Geriye sadece hangi şarkıları kullanacağımızı seçmek kalmıştı. Sadece bu proje için 40’a yakın şarkı kaydetmiş olabiliriz. Mesela biri stüdyoya gelip bizi görse kafayı yerdi. Durmadan, üst üste şarkı yapıyorduk. Beati hazırlıyordum, o da şarkıyı okuyordu. Günde neredeyse 10 şarkı yapıyorduk bu şekilde.”

Future ve Zaytoven’ın 2015 tarihli mixtape’i Beast Mode; Apple Music, iTunes Store, Spotify, Amazon Music, Google Play, Deezer, Pandora, Soundcloud, Tidal ve YouTube Music‘ten dinlenilebilir durumda.

2018’de ikincisi çıkan Beast Mode için henüz son gelmemiş gibi duruyor. Ne zaman gelir veya gelir mi bilinmez ama Zaytoven’ın konuyla alakalı 2019 sonundan şöyle bir tweeti bulunuyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

PLAYBOI CARTI, silah ve uyuşturucu bulundurmaktan tutuklandı!

Sonraki İçerik

M.O.B'den çok önemli açıklamalar geldi: TEPKİ artık şirketin A&R'ı değil!

İlgili İçerikler