ANIL PİYANCI, YEŞİL ODA’nın önümüzdeki süreçte çıkacak projelerini duyurdu!

Bugün yani 15 Mayıs’ta Anıl Piyancı ile Dianz iş birliği “En Büyüğü” video klibiyle birlikte çıktı. Aynı zamanda Anıl Piyancı, Yeşil Oda Yapım‘ın yeni projelerini açıkladı. Uzun süredir başka sanatçılara pek yer vermeyen Yeşil Oda’nın bu stratejisi değişti ve bünyesine 4 yeni isim kattı. Bu isimlerin tamamı rap müzik icra etmiyor.

Yeşil Oda’nın önümüzdeki projeleri

 • İlk isim, Anıl Piyancı’nın kız kardeşi Eylül Piyancı.
  Kendisi birkaç sene önce O Ses Çocuklar yarışmasına katılmıştı, YouTube’dan izleyebilirsiniz. Eylül Piyancı, kendi yazdığı şarkılarla piyasaya çıkacak.
 • İkinci isim daha doğrusu isimler, Perdenin Ardındakiler isimli grup.
  Zaten yakın zamanda Anıl Piyancı ile birlikte “Yağmurlar” isimli şarkıları çıkmıştı ve olumlu geri dönüşler almışlardı.
 • Üçüncü isim Maho G.
  Maho zaten son birkaç senedir irili ufaklı işlerle piyasaya kendini tanıttı. Şimdi de Yeşil Oda bünyesinde bomba düetlerle bir albüm çıkaracak. Henüz albümde yer alan isimler açıklanmadı ama açıklanınca göreceksiniz, gerçekten bomba isimler.
 • Son isim de Dianz yani gerçek ismiyle Efecan Dianzenza.
  Dianz da birkaç yıldır aralıklarla şarkılar yayınlıyor ama hep eksik bir şeyler var gibiydi. Tarzı ve duruşuyla bu müziğe çok uygun ama bir türlü istediğini yapamıyordu sanki. Yeşil Oda bünyesindeki ilk şarkısı En Büyüğü, en başta belirttiğim gibi bugün çıktı. Gelişme göstermiş gibi duruyor. Dianz da şu an bir EP hazırlığında.

 

Yeşil Oda Yapım’ın yeni isimleri bu şekilde. Ek bir bilgi daha verip içeriği sonlandıralım: Anıl Piyancı’nın solo albümü de çok yakın zamanda çıkacakmış.

Siz Yeşil Oda’nın yeni ekibi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

FUTURE'IN YENİ ALBÜMÜ GELİYOR: HIGH OFF LIFE

Sonraki İçerik

YENİ ÇIKANLAR #4 | FUTURE, TEPKİ, ASPOVA, POLO G, KEİŞAN VE ÇOK DAHA FAZLASI!

İlgili İçerikler