Ceza’dan gelişmelerle ilgili duyuru: 2 yeni şarkıyla geri dönüyor!

Birçok otoriteye göre Türkçe Rap’in en büyük ismi Ceza, uzun soluklu sessizliğini 2 yeni parçayla bozuyor. Tecrübeli rapçi, önümüzdeki projeleriyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Ceza’yı bir süredir yalnızca diğer rapçilere verdiği düetlerde ya da ticari işlerde duyabiliyorduk. Bu durum, dinleyiciler tarafından çokça eleştirilir hale gelmişti. Üstat, ağustos ayında İzole YouTube kanalında Yağız Kahraman‘a verdiği röportajda yakın zaman içinde 2 single ve yıl bitmeden de 1 albüm çıkaracağının sözünü vermişti. Ayrıca Ceza, uzun süreli sessizliğinin sebebini de özel hayatında ve rap camiasında yaşadığı kayıplara bağlamıştı.

Ceza, bahsettiği 2 parçayı 6 Ekim‘de çıkarıyor. Analog ve Netflex isimli parçalar, bir maxi single formatında yayınlanacak. Analog isimli parçanın prodüksiyonunu Denizkan Boz üstlenirken Netflex isimli parçanın beat’ityse Da Poet‘in elinden çıktı. İki parçanın da kayıt, mix ve mastering işlemlerinde Buğra Kunt imzası var.

Ayrıca Ceza, Türk asıllı Fransız rap sanatçısı Soulkast ile birlikte yeni bir parça yaptıklarını da “Bugün Soulkast ve ben, Fransa’nın en iyi rap grubuyla yeni bir parça kaydettik” diyerek duyurdu.

46 yaşındaki rapçi, yıl bitmeden çıkaracağı yeni albümü için de 2 parçanın hazır olduğunu söyledi.

Tüm bunlara baktığımız zaman Ceza’nın üretken bir döneme giriş yaptığını görüyoruz. Kendisi son albümü olan Suspus’u 2015’te yayınlamıştı ve 8 yıl sonra yeni bir albümle dönmeye hazırlanıyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

KEİŞAN, dinleyenlerinin sorularını cevapladı!

Sonraki İçerik

Kanye West, İtalya'da yeni albümünü dinletti!

İlgili İçerikler