GAZAPİZM, HARBİYE’de konser veren ilk rapçi oldu!

Gazapizm, 2 Eylül akşamı Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu‘nda konser verdi ve bunu gerçekleştiren ilk rapçi olarak tarihe geçti.

Rap müzik, ülkemizde son birkaç yıldır hak ettiği yerde. Tabii ki bu da müziğin underground’dan overground’a geçiş yapmasını sağlıyor. Bazıları bunun samimiyeti yok ettiğini düşünse de eminim ki Harbiye’de bir rapçinin konser vermesi, çoğu rap dinleyicisini sevindirmiştir. Çünkü bu başlangıcın devamı da mutlaka gelecektir.

“Harbiye’de ilk konserimiz. Türkçe rap bugüne kadar kaldırımlardan barlara, gece kulüplerinden büyük festivallere ve Harbiye’lere kadar geldi. Bu işi Türkçe rap camiası adına hep birlikte başardık. Bizi destekleyen herkese çok teşekkür ediyorum.”

Gazap, son albümü Hiza’nın konseptine uygun olarak sahneye baştan aşağı beyaz bir kombinle çıktı.

Konserde Gazapizm’e Cem Adrian, Gaye Su Akyol, Korhan Futacı, Muhlis Berberoğlu ve Bahar Sönmez eşlik etti.

Cem Adrian ile Gazapizm

Instagram hesabımızda paylaştığımız gönderiyi de aşağı bırakarak yazıyı sonlandırıyorum. Bahar Dönmez ile Gazapizm’in Unutulacak Dünler performansı ve konserden görüntülere bu post’tan ulaşabilirsiniz:

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Dün gece Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu’nda konser veren Gazapizm, tarihte bunu gerçekleştiren ilk rapçi oldu! ?

Rapertuar (@rapertuarcom)’in paylaştığı bir gönderi ()

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

LIL BABY ve GUNNA'dan DRIP HARDER 2 mi geliyor?

Sonraki İçerik

BIG SEAN - DETROIT 2 (Albüm İncelemesi)

İlgili İçerikler