Red Bull 64 Bars Serisinin ilk sezon finalinin konuğu KAYRA oldu!

İlgi çekici konsepti ile alanındaki en iddialı isimleri zorlu bir söz yazımı maratonuna davet eden Red Bull 64 Bars, güçlü sanatçılarla hayata geçirdiği birinci sezonunun finalini 19 Ocak tarihinde gerçekleştirdi. Türkçe Rap dünyasına heyecan katan Red Bull 64 Bars’ın ilk sezonunun finalinde, Kayra ve Pango’nun sıfırdan yarattığı yepyeni parça Red Bull TV ve HipHopLife YouTube hesabında Türkçe Rap severlerle buluştu. Şarkı aynı zamanda Buz Kesene Kadar adıyla da dijital platformlarda yerini almış durumda.

Red Bull 64 Bars; Türkçe Rap dünyasının en iddialı isimleriyle buluştuğu ilk sezonunun final bölümüyle müzik severlerle buluşuyor. Serinin sezon finalinde prodüktör koltuğunda Pango otururken, Türkçe Rap’in güçlü figürlerinden Kayra mikrofon başına geçti. Kayra’nın sıfırdan yarattığı 64 satırlık parça, 19 Ocak itibarıyla Red Bull TV’de ve HipHopLife Youtube hesabından izlenebiliyor.

Rap müzik ekseninde 64 satırlı şarkıların üretildiği ve Türkçe Rap alanında yepyeni bir meydan okuma niteliği taşıyan Red Bull 64 Bars serisi, sezon boyunca 16 sanatçının katılımıyla yaratıcılığın arenası oldu. Serbest stil ve hızlı düşünmenin buluşma alanı olan Red Bull 64 Bars, ikinci sezonuyla da mart ayında Türkçe Rap ve hip-hop severlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Rap dünyasının en iddialı ve yetenekli isimlerinin yer aldığı Red Bull 64 Bars’ın sezon finali ve tüm bölümlerine www.redbull.com adresinden ulaşılabilir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

Ati242’nin 16 Şubat-15 Mart 2023 Arası Konser Takvimi

Sonraki İçerik

Sagopa Kajmer'den Motive'ye: "Stil araklamaktan vazgeçmelisiniz ve kendiniz olmalısınız."

İlgili İçerikler