Khontkar ve Sansar Salvo, “e yaani hani” isimli podcast’te bir araya geldi!

Khontkar, “e yaani hani” isimli yeni bir podcast serisine başladı ve ilk bölümde Sansar Salvo‘yu konuk etti.

Bir süredir araları pek de iyi olmayan Khontkar ve Sansar Salvo ikilisi, Khont’un yeni projesi olan “e yaani hani” isimli podcast’te buluştu. Türkçe Rap dinleyicilerini oldukça mutlu eden bu buluşma, keyifli bir 1 saate sahne oldu.

Khont ile Sansi, yaklaşık 3 yıl önce bir Instagram canlı yayınında büyük bir tartışma yaşamış ve bu tartışma Türkçe Rap gündemine bomba gibi düşmüştü. Bu canlı yayının hem öncesi hem de sonrasında belirli aralıklarla ikilinin arasında gerginliklikler yaşanmış, birbirlerine sosyal medya üzerinden ağır söylemlerde de bulunmuşlardı.

Geçtiğimiz haftalarda Sansar Salvo, bir anda X hesabı üzerinden onlarca tweet atmış, i*tihar girişiminde dahi bulunduğunu söyleyerek dinleyicilerini korkutmuştu. Psikolojik problemler yaşadığını söyleyen Salvo, İzmir’e doğru gittiğini söylemiş ve Khontkar’a da birlikte şarkı yapmak için çağrıda bulunmuştu. Khontkar ise bunu ilk başta pek de olumlu karşılamayıp kendisiyle çalışmanın kolay olamadığını söylemişti. Khontkar’ın cevabının tamamı şu şekildeydi:

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Rapertuar (@rapertuar)’in paylaştığı bir gönderi

Sonrasında Khont, bir anda Instagram story’sinden bir video paylaştı ve herkesi şoke etti. Khont, paylaştığı videoda Sansar Salvo ile yan yana oturuyor ve beklememizi söylüyordu:

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Rapertuar (@rapertuar)’in paylaştığı bir gönderi

Ardından fragman yayınlandı ve bu buluşmanın, Khontkar’ın yeni projesi olan “e yaani hani” için gerçekleştiğini anladık.

Dinleyiciler, bu gerginliğin son bulmasından oldukça memnun görünüyor. Podcast boyunca Sansar, birkaç kez Khont’la şarkı yapmak istediğini belirtti ve Türkçe Rap dinleyenlerde de büyük bir beklenti oluştu. Zira podcast’in en sonunda Khontkar’ın eskiden yapmış olduğu bir beat açıldı ve üzerine canlı performans sergilendi. Birçok kişi de Khont ve Sansi’nin uyumuna bayıldı.

Belirtmekte fayda var: Sansar Salvo’nun ilk kısmında söylediği sözler Gökyüzü, ikinci kısmında söylediği sözlerse Kaz Dağları şarkılarındaki verse’lerine ait. Khontkar ise kendi kısımlarında freestyle atıyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

JAY-Z, TIDAL üzerinden bu yıl en sevdiği parçaları paylaştı

Sonraki İçerik

Ufo361'den "Nur für dich 2" albümü için yeşil ışık

İlgili İçerikler