MOTİVE: “OSMANCELLO ile birlikte bir albüm yapıyorum”

Türkçe Rap’in yükselen yıldızlarından Motive, prodüktör Osmancello ile birlikte bir albüm yaptıklarını duyurdu!

Motive, Instagram hikayesi üzerinden paylaştığı video ile birkaç açıklamada bulundu. İzmir’de olduğunu ve Osmancello ile birlikte bir albüm yaptıklarından sosyal medyayı aktif kullanamadığını söyleyen Moti, yeni albümünü kasım ayında yayınlamayı planladığını söyledi.

Motive’nin halihazırda merakla beklenen 3 albümü bulunuyor:

  • Şehir ve Işıklar
  • Mental
  • Mortal Kombat (Uzi ile)

Motive’nin Osmancello ile yaptığı albümünse bu 3 projeyle de ilgisi yok. Tamamen yeni şarkıların olacağı bir albüm bizi bekliyor. Dinleyiciler özellikle Mortal Kombat’ı yayınlamaları konusunda Motive ile Uzi’yi oldukça baskı kuruyor ancak görünüşe göre Moti, öncelikle solo albümünü yayınlamayı tercih edecek. Tabii sürpriz bir şekilde Mortal Kombat’ı yayınlamazlarsa.

Ek olarak, yaz boyu Uzi ile birlikte gezmedik tatil beldesi bırakmayan Motive, şimdi de solo turnesine hazırlanıyor. “2M Tour” ismini verdiği turnenin İstanbul, İzmir, Isparta, Denizli, Eskişehir, Edirne, Tekirdağ, Antalya, Ankara ve Bursa ayakları olacak. Bu şehirlerde kaçar konser vereceği ve tarihlerse henüz belli değil.

Motive’nin Osmancello ile birlikte hazırladığı albüm hakkında beklentileriniz neler? Sizce Motive albüm yayınlama sıralamasında mantıklı bir strateji mi izliyor?

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

BANEVA anlatıyor: Yeni şarkısı TEK TABANCA nasıl yapıldı?

Sonraki İçerik

BATUFLEX & LVBEL C5 Ekim - Aralık 2021 Konser Takvimi

İlgili İçerikler