TEPKİ, MOB’den ayrıldı mı? [Yaşananların özeti ve sosyal medyada yapılan tüm paylaşımlar]

Her şey Tepki’nin nişanlanmasının ardından attığı bir tweetle başladı. Tepki, bir süredir arasının bozuk olduğu arkadaşlarına nişan ile ilgili kendisini tebrik etmediklerinden ötürü sitemde bulunuyordu. Şimdi o tweeti aşağı bırakıp konunun daha derinine ineceğim. Tepki tweeti sildiği için ekran görüntüsü olarak koyuyorum:

Aslında bu olaylar daha eskiye dayanıyor. Biraz oradan bahsetmek lazım. Tepki’ye bu tweeti attıran sebeplerden yani. 29 Mayıs günü, tam da Vio’nun albümünün çıkacağı gün bir anda Motive ve Uzi, Tepki’yi; Tepki de Motive’yle Uzi’yi Instagram’da takipten çıkardı. Bu olayın sebebini açıklamadılar ve o şekilde bugüne kadar geldik. Arada Uzi’nin ve Tepki’nin şarkıları çıktı ama birbirlerinin işlerini de hikayelerinden paylaşmadılar.

Yani Tepki yukarıdaki tweeti paylaşana kadar bildiğimiz çok fazla şey yoktu. Hatta Tepki, bir aile olduklarını ve aile içinde bunların olabileceğini, Motive ve Uzi’nin kendisine bir saygısızlığı olmadığını söylemişti. “Aile içinde küslük de olur barış da” dediğinden biz bunun ufak bir tartışma olduğunu düşünmüştük. Ancak bu tartışmanın Uzi ve Motive ile sınırlı olmadığını gördük dün. MOB’nin birçok üyesi bir bir tweetler atarak Tepki’ye çok ağır laflar sarf ettiler. Olay Tepki’nin “benim için bu iş bitmiştir” tweetiyle de sonlandı. Şimdi atılan tweetlere geçelim.

 

Emre Bakış

Uzi

Aksan

Modd

Stap

Stap bu tweetiyle Tepki’yi destekliyor gibi görünse de kendisi bu tweeti atmadan önce Uzi’nin tweetini retweetledi.

Lil Murda

Critical

Uğur Öztürk

 

Tüm bu tweetlerin ardından gözler Motive’ye çevrildi haliyle. Kendisinden hiçbir yorum gelmedi konu hakkında. Ancak tam bu tweetlerin üstüne o da Uzi’yi takipten çıkardı. Konuyla alakalı mı bilmiyoruz ama tweetlerle eş zamanlı olarak gerçekleşti. Nişanlandıktan yalnızca 1 gün sonra bu kadar ağır laflarla karşılaşan Tepki, şöyle bir tweet attı:

 

Tepki’nin bu tweetiyle çoğu kişi MOB’den ayrıldığını düşündü doğal olarak. Çünkü “benim için bu iş bitmiştir” diyor. MOB’nin resmi hesabının Tepki’yi Instagram’da takipten çıkarması ve Tepki’nin de MOB’yi takipten çıkarması bu tweeti açıklığa kavuşturuyor.

Zaten olaydan birkaç gün sonra Tepki, konuk olduğu bir Instagram canlı yayınında MOB sayfasının kendisi için kapandığını söyledi.

Yani evet, Tepki resmi olarak MOB’den ayrıldı.

Tepki’nin şirketin A&R’lığını Emre Bakış’a bırakıp yalnızca MOB sanatçısı olarak ilerlemesinden ve MOB’nin Küçükçekmece’deki o samimi stüdyodan ayrılıp çok büyük bir stüdyoya geçmesinden çok kısa bir süre sonra bunların gerçekleşmesi ve Tepki’yi eleştiren neredeyse herkesin sorunlarının çok uzun zamandır olduğunu söylemesi, bu isimlerin sırf kariyerleri için Tepki’yle bu kadar samimi olduklarını, ona MOB’de kalmak için abileri gibi davrandıklarını düşündürttü birçok insana. Kimisi de bu kadar çok kişi hakkında kötü şeyler söylüyorsa suç Tepki’dedir, dedi.

Siz baştan aşağı bu konu ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

BET ÖDÜLLERİ 2020: Gecenin TÜM kazananları!

Sonraki İçerik

POP SMOKE'un ilk albümü geliyor: BEĞENİLMEYEN kapak ve TRACKLIST belli oldu!

İlgili İçerikler