POP SMOKE’un ilk albümü geliyor: BEĞENİLMEYEN kapak ve TRACKLIST belli oldu!

Bashar Barakah Jackson veya sahne adıyla Pop Smoke, geçtiğimiz şubat ayında sadece 21 yaşındayken evine giren hırsızlar tarafından vurularak hayatını kaybetmişti. Özellikle Travis Scott‘ın müzik şirketindeki sanatçıların yer aldığı grup JACKBOYS‘un albümünde boy gösterdikten sonra yükselişe geçmeye başlayan genç sanatçı, arkasında üzgün hayranlar ve bir sürü yayınlanmamış kayıt bıraktı.

Pop Smoke’un daha önce 2019 ve 2020 yıllarında çıkardığı Meet The Woo ve Meet The Woo 2 isimli mixtape’leri bulunurken maalesef herhangi bir stüdyo albümü yayınlama şansı bulamadı. 50 Cent, birkaç ay önce Pop Smoke’un ardında bıraktığı kayıtları toparlayarak onun ilk albümünün yapımcısını olacağını söylemişti. 50 Cent, hip-hop camiasındaki itibarıyla yüksek profilli isimleri de albüme çekebilirdi ve bunu yapacağını da söyledi.

3 Temmuz’da yayınlanacak Pop Smoke’un “Shoot for the Stars, Aim for the Moon” isimli albümünün kapağı ve tracklist’i dün gece yayınlandı. Kapağın yayınlanmasının ardından Pop Smoke’un hayranları arasında büyük bir hayal kırıklığı ve sitem başladı. Kapağı, Pop Smoke’un hayattayken de kapaklarını tasarlamasını istediği kişi Virgil Abloh tasarlamıştı.

Kapak konusundaki eleştirilere ben de katılıyorum, çok daha iyisi olabilir. Gelen haberlere göre 50 Cent de kapağı beğenmeyen kişiler arasında. Pop Smoke’un menajeri Steven Victor gelen eleştirilere kulağını tıkamadı ve “Pop, hayranları dinlerdi.” diyerek kapağın yeniden tasarlanacağını duyurdu.

Tracklist konusuna gelecek olursak, 50 Cent iyi iş çıkarmış diyebilirim. Tabii ki Pop Smoke hayatta olsa kimlerle çalışmak isterdi bilemeyiz ancak bomba gibi bir albüm bizi bekliyor, o kesin.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

TEPKİ, MOB'den ayrıldı mı? [Yaşananların özeti ve sosyal medyada yapılan tüm paylaşımlar]

Sonraki İçerik

AYDEED ile RÖPORTAJ! Kimdir, BEYONCÉ sevgisi nereden geliyor, hedefleri neler?

İlgili İçerikler