EZHEL’in LIGHTS OUT albümü hakkındaki görüşleri!

15 gün sonra 1 yıllık bir albüm olacak Ezhel ve Ufo361‘nin ortak albümü Lights Out, aradan geçen zamana rağmen hâlâ açıp açıp dinlenebilecek bir albüm. 12 şarkıdan oluşan albümde herhangi bir düet bulunmazken, albümün prodüksiyonunu Ezhel’in prodüktörleri Bugy ve DJ Artz ile Ufo361’nin prodüktörleri The Cratez, Sonus030 ve Jimmy Torrio üstlenmişti.

Albümün çıktığı dönemlerde Ezhel veya Ufo361 herhangi bir yerde detaylı bir röportaj vermediğinden albüm hakkında düşüncelerini düzgün bir şekilde öğrenememiştik.

Ezhel, yaklaşık 1 ay önce 16BARS‘a verdiği röportajda gelen soru üzerine Lights Out albümünü değerlendirdi. Şu sıralar Ufo361 ile aralarının çok iyi olmamasına rağmen onun da adını söylemekten kaçınmadı.

“Hâlâ o albümü dinliyorum. Genelde kendi şarkılarımı dinlemeyi sevmem ama bu albüm farklı. Beat’ler, Ufo’nun kısımları… Benim için o albüm eksiği olmayan bir proje ve gerçekten çok seviyorum. İnsanların albüm hakkındaki düşüncelerini de seviyorum ayrıca.”

Ezhel’in dediğine ben de katılıyorum. İlk çıktığı zaman öyle hissettirmese de şimdi baktığımda kötü, olmamış diyebileceğim bir şarkı göremiyorum. Sizin Lights Out albümü hakkındaki düşünceleriniz ve en sevdiğiniz şarkılar nelerdir?

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

YENİ ÇIKANLAR (30 Ekim 2020) | TRIPPIE REDD, TEPKİ, MADEINTYO, ASİL ve çok daha fazlası!

Sonraki İçerik

RAP müzikte enteresan akrabalık ilişkileri: Kim kimin kuzeni veya kardeşi?

İlgili İçerikler