50 CENT, kariyerinin son turnesine çıkıyor!

2000’li yılların başını kasıp kavuran 50 Cent, kariyerinin devamını o kadar da iyi yönetememiş ve iflası dahi yaşamıştı. Sonrasında müzik anlamında hiçbir zaman kariyerinin başındaki gibi hit’ler yapamayan 50, özellikle film ve televizyon sektöründeki yapımcılık rolüyle hayatını düzene sokmuştu.

2023 yılı, 50 Cent’in Get Rich Or Die Tryin’ isimli ilk stüdyo albümünün 20. yılı. 50 Cent geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamayla, yakında büyük bir duyuru yapacağını söylemişti. Birçok hayran, 50’nin yeni bir albüm yayınlayacağı düşüncesine kapılıp heyecanlandı. Gelen açıklama, albüm kadar olmasa da heyecan verici sayılabilir. 50 Cent, Get Rich Or Die Tryin’ albümünün 20. yılını kutlamak adına The Final Lap Tour adını verdiği bir turneye çıkıyor. Toplamda 64 konser içeren bu turne, 50 Cent’in müzik kariyerinde çıkacağı son turne olacak.

Busta Rhymes ve Jeremih’ın da yer alacağı turne boyunca 50 Cent, 64 adet konser verecek. 21 Temmuz’da Salt Lake City’de başlayacak olan turne; Paris, Londra, Prag, Amsterdam gibi Avrupa kentlerine de uğradıktan sonra 12 Kasım’da İngiltere’nin Birmingham kentinde sona erecek.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

SHIMMY SHIMMY YA'nın hip-hop kültüründeki yeri

Sonraki İçerik

CEG, aylar sonra albüm haberiyle geri döndü!

İlgili İçerikler