Gunna’dan DRIP SEASON 4 geliyor: Bildiğimiz her şeyi derledik!

Amerika’daki ve haliyle dünyadaki rap sahnesini kasıp kavuran trap furyasının merkezi Atlanta’da Young Thug etkisiyle kariyerini yükselten rap sanatçılarından biri de Gunna sahne adıyla bilinen Sergio Giavanni Kitchens.

Young Thug’ın plak şirketi Young Stoner Life Records’ta çalışmalarını sürdüren Gunna, Drip Season isimli mixtape serisinin 4.’sünü yayınlamaya hazırlanıyor.

Gunna, Drip Season’ı 2016 yılında Young Thug, Lil Duke, Nechie gibi düetlerle başlatmıştı. Bu proje aynı zamanda Gunna’nın bir önceki sahne adını (Yung Gunna) saymazsak ilk uzunçalarıydı. Drip Season ile Young Thug’ın da desteğiyle fena bir çıkış yakalamayan Gunna, arayı çok açmadı ve 2017 yılında Drip Season 2’yi yayınladı. Düetler arasında bu kez Young Thug, Lil Duke, HoodRich Pablo Juan, Playboi Carti, Offset gibi rapçiler vardı. Her projede biraz daha üstüne koyan Gunna, 2018 yılında da Drip Season 3’ü yayınladı. Serinin büyük ihtimalle en büyük isimleri ağırladığı projesi buydu. Young Thug, Lil Baby, NAV, HoodRich Pablo Juan, Lil Durk, Metro Boomin, Lil Yachty, Lil Uzi Vert gibi isimler Atlanta’nın yükselen rapçisine desteğini sunmuştu. Gunna aynı yıl en yakın arkadaşlarından Lil Baby ile ortak mixtape’i Drip Harder’ı yayınladı.

3 yıl üst üste Drip Season serisine devam eden Gunna, artık 2019 yılına geldiğinde ilk stüdyo albümünü yayınlamaya hazırdı. 2019 yılındaki “Drip or Drown 2” sonrası 2020 yılında ikinci stüdyo albümü WUNNA’yı yayınladı ve bu albüm Billboard 200’te ilk sırada yer alarak Gunna’nın ilk bir numaralı albümü oldu.

Gelelim Drip Season 4’e. 2016, 2017 ve 2018 olmak üzere 3 yıl üst üste Drip Season serisinden proje yayınladıktan sonra kariyerinde başka adımlar atan Gunna, hayranlarını haliyle bu konuda beklentiye sokmuştu. Aradan geçen 4 senenin ardından Drip Season 4 sonunda geliyor. Proje, 7 Ocak’ta yayınlanacak.

Düetler

Gunna & Future & Young Thug

Projede kimlerin yer alacağı henüz belli değil ancak Gunna’nın Instagram hesabından paylaşmış olduğu videodan Young Thug ve Future’ın yer aldığını biliyoruz. Bunun dışında da Metro Boomin geçtiğimiz aylarda “Yaptığım en iyi beat’lerden biri.” şeklinde bir paylaşım yapıp DS4 notunu eklemişti. Şu anlık geri kalan isimler belli değilken özellikle trap sahnesinin en gözde isimlerinin mixtape’de olmasını rahatlıkla bekleyebiliriz.

Genius‘ta yer alan Drip Season 4 sayfasına göre mixtape’de Young Thug, Strick, Kodak Black, Future, CEO Trayle, Yak Gotti ve 21 Savage yer alacak. Bu sayfanın çeşitli sızıntı veya sosyal medya paylaşımlarından rastgele toplanarak hazırlandığını ve herhangi bir resmiyet belirtmediğini de hatırlatmakta fayda var.

 

7 Ocak’ta yayınlanacak Drip Season 4 için Gunna’nın paylaşmış olduğu teaser videolarını aşağıdan görüntüleyebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

ŞEHİNŞAH'ın yeni şarkısı The Face of Vision'da denediği PHONK RAP nedir?

Sonraki İçerik

Fivio Foreign çok iddialı: "2022 BANA AİT!"

İlgili İçerikler