6IX9INE GERİ DÖNDÜ VE YER YERİNDEN OYNADI: İŞTE TÜM AÇIKLAMALARI!

6ix9ine, COVID-19 salgını nedeniyle hapisten çıktıktan 1 ay sonra yeni şarkısı ile geri döndü. Instagram hesabından da 13 dakikalık bir canlı yayın yapan Takeshi, yarattığı hype ile inanılması güç sayılara ulaştı. Yeni şarkısı GOOBA‘nın klibi çıktığı ilk 1 saatte 5 milyon izlenerek rekor kırdı. Zaman geçtikçe rekor kırmaya da devam ediyor. Bu yazının yazıldığı sıralarda 20 saatte 30 milyonu geçmiş durumda. Yaptığı Instagram yayını ise 2 milyon kişiye ulaştı, bu da daha önce kimsenin ulaşamadığı bir sayı. 6ix9ine, bütün bu ispiyonculuk ve hapishane olaylarını harika bir şekilde yöneterek şansının da yaver gitmesiyle olayı lehine çevirmeyi başardı. Instagram yayınında bahsettiği olayları derleyip bir yerde toplayalım.

 

“Ben yaşayan bir efsaneyim!”

Koluna taktığı yarım milyon dolardan fazla eden saati gösteren 6ix9ine, bu saate sahip olmayan insanlarla kavga bile edemeyeceğini çünkü onlarla aynı seviyede olmadığını söyledi. 1 saatte 5 milyon izlendiğini ve kendisinin kral olduğunu belirten 24 yaşındaki sanatçı, insanların onun hakkında öfkeli olmasını geri dönüşüne bağladı. “Kızgınlar, çünkü beni bitmiş olarak görüyorlardı ve geri dönebileceğimi düşünmüyorlardı. Hiçbiriniz bunu yapamazdınız. Tory’e, Drake’e, Bad Bunny’ye selamlar, hiçbiriniz bunları yapamazdınız. Hiçbiriniz devletle anlaşma yapıp dışarı çıkamazdınız. Benimle uğraşmayı bırakın.”

 

“New York’un kralı falan değilsiniz!”

“Hala bazen görüyorum New York’un kralı tartışmaları dönüyor. Siz New York’un kralı falan değilsiniz, rakamlara bakın! Ben de benim gibi bir gammazcının eve gelip bütün rekorları kırdığını ve benden daha fazla dinlendiğini görseydim sinir olurdum, geceleri uyuyamazdım.”

 

“Benim için veletsiniz”

Tekrar saat konusuna gelen 6ix9ine, New York’ta kolundaki saate sahip olmayan kimseyle tartışmayacağını söyleyip kendisini New York’un kralı ilan etti ve geri kalanlara velet diye seslendi. Bütün saat ve arabalarının gerçek olduğunu söyledi.

 

İspiyonculuk

6ix9ine’ın son 2 senedir en çok tartışıldığı konu bu idi. Mensubu olduğu çetenin her şeyini devlete söylemesiyle halk arasında snitch yani ispiyoncu olarak anılır olmuştu. Yayında bu konuda da kendisini savundu. “Eğer gerçekten ortada bir sokak kuralı ve sözde sadakat varsa, ispiyonculuk yoksa anlarım. Ama siz benim sevgilim ile yatarken sadakat neredeydi? Siz beni öldürmeye çalışırken sadakat neredeydi? Siz benim annemi kaçırmaya çalıştığınızda sadakat neredeydi? Siz benim paramı çalarken sadakat neredeydi? Ee kim ilk başlattı? Özür dilerim ama ben yanlış bir şey yapmadım.”

 

“Rakamlar yalan söylemez.”

“Erkekler yalan söyler, kadınlar yalan söyler ama rakamlar söylemez. Sadece ekranın yukarısına bak, burada 2 milyon kişi var. Ben dünyadaki en büyük sanatçıyım, bu kavgalara ihtiyacım yok.”

 

Yayının tamamını izlemek isteyenler için buraya bırakıyorum.

6ix9ine’ın rekor üstüne rekor kıran yeni şarkısı GOOBA’nın da klibi burada.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

YENİ ÇIKANLAR #3 | MOTİVE, NAV, LIL TJAY, PATRON, CONTRA VE ÇOK DAHA FAZLASI!

Sonraki İçerik

Prodüktör ARDA GEZER'in ŞEHİNŞAH, HİDRA ve daha birçok harika isimle çalıştığı yeni albümü "EPISODE 1" yolda!

İlgili İçerikler