A$AP ROCKY’den TRAVIS SCOTT’a şok gönderme: İkilinin arası yeniden bozulabilir!

NEW YORK, NY – SEPTEMBER 24: (L-R) A$AP Rocky and Travis Scott attend Drake’s Album Release Party at Alife Store on September 24, 2013 in New York City. (Photo by Johnny Nunez/Getty Images)

A$AP Rocky, 2019 yılının Ağustos ayında hapisten çıkmış ve 2 ay sonra 13 Ekim’de Rolling Loud festivalinde verdiği konserde sarf ettiği bir sözle olay yaratmıştı.

Bu sözlerin muhattabı direkt olarak Travis Scott olduğundan çokça konuşulması gayet normaldi.

A$AP Rocky’nin konserde söylediği o sözler meğerse yazdığı bir şarkıya aitmiş. Bu şarkının dün gece yayınlanmasıyla ile A$AP Rocky-Travis Scott arasındaki beef yeniden konuşulmaya başlandı. A$AP Rocky, o dönem çıkan tartışmalar için “Ben ve Travis arasındaki tartışma olduğu saçmalığı çok sıktı, bırakın artık.” demişti ancak bu sefer bir şarkıda geçtiği için o kadar rahat kurtulamayabilir.

A$AP Rocky’nin dün gece yayınlanan Rich Ni**a Problems isimli şarkısı Judas and the Black Messiah filminin soundtrack’lerini içeren albümde yer alıyor ve şarkıda Travis Scott’a ithafen şu satırlar geçiyor: “Don’t compare him and me, you offendin’ me. This ain’t a diss and we ain’t enemies. They concerned with breakin’ hits, I’m more concerned with makin’ history. Loudest ni**a in the room the weakest.”

Bu satırlar Türkçe’ye çevrildiğinde ise şöyle bir tabloyla karşılıyoruz: “Beni onunla karşılaştırmayın, bu beni öfkelendiriyor. Bu bir diss değil, biz de düşman değiliz. Onlar hit şarkı çıkarmakla meşgulken, ben tarih yazmakla meşgulüm. Odadaki en sesli zenci ama aynı zamanda en zayıfı.” Loudest ni**a derken de zaten Travis’in HIGHEST IN THE ROOM şarkısına bir gönderme olduğu aşikar.

Travis Scott, o dönem çıkan yorumlar hakkında hiç konuşmamıştı ancak bu sefer bir şey der mi, derse A$AP Rocky bunu nasıl karşılar? Bunlar hep soru işareti, bekleyip göreceğiz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

SMOKEPURPP'ün yeni EP'si PSYCHO nasıl olmuş? (Albüm İncelemesi)

Sonraki İçerik

YENİ ÇIKANLAR: 12 Şubat 2021 | OHASH, SLOWTHAI, SEFO, A$AP ROCKY ve çok daha fazlası!

İlgili İçerikler