DIDDY aranıyor: Evini federaller bastı!

FILE PHOTO: Metropolitan Museum of Art Costume Institute Gala – Rei Kawakubo/Comme des Garcons: Art of the In-Between – Arrivals – New York City, U.S. – 01/05/17 – Sean “Diddy” Combs. REUTERS/Lucas Jackson/File Photo

The Notorious B.I.G.‘yi keşfedip müzik sektörüne kazandıran, Bad Boy Records‘un kurucusu, hip-hop tarihinin en tanınan yapımcılarından olan Diddy‘nin başı belada.

Geçtiğimiz yıl, Cassie adıyla bilinen R&B sanatçısı Casandra Ventura, 2005-2018 yılları arasında beraber olduğu Diddy hakkında taciz, cinsel ilişkiye zorlama gibi iddialar ortaya atmış ve bu durumun araştırılmasıyla Diddy’nin yıllardır genç kadınlara u*uşturucu verip onları cinsel ilişkiye zorladığı ortaya çıkmıştı.

Bunun dışında Diddy’nin eski prodüktörü Rodney Jones‘un Diddy hakkında hazırlattığı 73 sayfalık dosyada Diddy’nin Meek Mill ve Usher ile bir dönem cinsel ilişkisinin olduğu yazıyor.

Meek Mill & Diddy

Diddy için açılan federal dava sonucunda hakkında yakalama kararı çıkarıldı ve İç Güvenlik Soruşturmaları biriminde çalışan federal polisler, Diddy’nin Los Angeles’ta bulunan evine bir baskında bulundu. Evde Diddy’yi bulamayan yetkililer, laptop veya Diddy’yle alakalı herhangi bir kanıt aramaya koyuldu.

Diddy’nin yurt dışına ve hatta özellikle Amerika’ya suçlu iadesinde bulunmayacak bir ülkeye kaçtığı iddia ediliyor.

Cassie’nin avukatı Doug Wigdor da konuyla alakalı “Kanunu çiğneyenlerin, kanun önünde hesap vermesi için her zaman uğraşacağız. Umarım bu arama, Bay Combs’un yaptıklarının cezasını çekeceği sürecin başlangıcı olur.” şeklinde konuştu.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

No.1, Koyu Siyah isimli şarkısıyla geri dönüyor

Sonraki İçerik

Allame, yeni albümü Ölüm ile Mahşerin Dört Atlısı'nı tamamlıyor

İlgili İçerikler