EMINEM & SNOOP DOGG hattında gerginlik büyüyor!

Eminem ve Snoop Dogg arasındaki gerginlik Eminem’in Zeus şarkısında Snoop hakkında söyledikleri sonrası bir kez daha alevlendi.

Geçtiğimiz Temmuz ayında katıldığı bir programda en beğendiği 10 rapçiyi sayan ve bunların arasında Eminem’den bahsetmeyen Snoop Dogg, nedeni sorulunca verdiği cevaplar ile olay yaratmıştı.

Beyaz rapçilerin rap içinde herhangi bir saygılarının bulunmadığını söyleyen Snoop Dogg, Eminem’in başarısını tamamen Dr. Dre ile birlikte çıkış yapmasına bağlamış ve Eminem’in kesinlikle Rakim, Big Daddy Kane gibi isimlerle yarışamayacağını belirtmişti.

Gelelim Eminem’in cevabına. Eminem, 18 Aralık’ta sürpriz şekilde yayınladığı  albümünde yer alan Zeus şarkısında Snoop Dogg hakkında şu sözleri geçirmişti:

“Last thing I need is Snoop doggin’ me
Man, Dogg, you was like a (Yeah) damn god to me
Nah, not really (Haha)
I had ‘dog’ backwards”

Eminem burada kelime oyunu yaptığından tam olarak bir çevirme yapmak zor ancak açıklamam gerekirse; Eminem, son ihtiyacı olan şeyin Snoop Dogg’un onunla uğraşması olduğundan bahsediyor. Daha sonra Snoop Dogg’u tanrı gibi gördüğünden bahsedecekken, kelime oyunu yapıp sadece köpek kelimesini tersten okuduğunu söylüyor.

Eminem, albümünün yayınlanmasının ardından katıldığı bir programda bu durumu biraz daha detaylı açıkladı. Snoop Dogg ile bir dissleşme istemediğini söyledi. Dre’nin onu o yapan kişi olduğunu kabul etti ama Snoop’un da ona saygısızlık yaptığını ekledi. Aynı yolda yürüdüklerinden bahsedip neden böyle davrandığını anlamadığını ekledi.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Eminem Facts (@eminemfact)’in paylaştığı bir gönderi

Daha sonra Snoop Dogg, Instagram’da bir Eminem sayfasına şu şekilde bir yorum attı: “Dua edin de Eminem’in bu ezik laflarına cevap vermeyeyim.”

Bundan sonra ne olur, Eminem ve Snoop Dogg gerçek bir beef içerisine girer mi göreceğiz. Siz bu durumu nasıl yorumluyorsunuz?

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

SPOTIFY tarihinin en çok stream alan yıldızları: DRAKE vs GERİ KALANLAR!

Sonraki İçerik

HİDRA, yakında çıkacak YOLCULUK isimli EP'sinin TRACKLIST'ini açıkladı!

İlgili İçerikler