Barcelona, Drake’in plak şirketi OVO’nun logosuyla sahaya çıkıyor

Drake, 2021 yılının başında Spotify’da toplam dinlenme olarak 50 milyar barajını geçmiş ve bunu başaran ilk sanatçı olmuştu. Bu büyük başarıyı kutlamak adına Barcelona futbol kulübü, pazar günü Real Madrid ile karşılacağı müsabakaya göğsünde Drake’in plak şirketi OVO‘nun logosunun yer aldığı formayla çıkacak.

Bilmeyenler için; Barcelona, Mart 2022’de Spotify’da geniş kapsamlı bir sponsorluk anlaşması yaptığını duyurmuştu. Anlaşma kapsamında Barcelona takımının maçlara çıkacağı formanın göğüs kısmında Spotify yazacak ve Barcelona’nın stadyumunun adı da Spotify Camp Nou olacaktı. Anlaşmanın detaylarında Spotify’ın zaman zaman göğüste yer alan isim ve logoda değişiklikler yapabileceği ibaresi var. Bu ibare kapsamında OVO logosu, El Clásico olarak da adlandırılan ve 16 Ekim Pazar günü gerçekleşecek maçta Barcelona’nın göğsünde yer alacak.

Drake, Instagram üzerinden Barcelona ile ortak bir şekilde yaptığı paylaşımda konuyla alakalı şu ifadeleri kullandı: “Spotify’da 50 milyar stream’i geçen ilk sanatçıyı kutlamak için Barcelona, pazar günü El Clásico’da OVO baykuşunu taşıyacak. Bu, hiç gerçek hissettirmiyor ama öyle.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

champagnepapi (@champagnepapi)’in paylaştığı bir gönderi

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

Kanye West şimdi de YouTube'da: LAST WEEK vlog'u ve detaylar!

Sonraki İçerik

QUAVO ve TAKEOFF'un albümünde yer alan TÜM hip-hop referansları!

İlgili İçerikler