FUTURE’ın yeni albümü yolda: LIFE IS GOOD

10 Ocak’ta Future‘ın Life Is Good adında Drake ile birlikte yaptıkları şarkısı çıkmıştı klibiyle birlikte. Herkes bu şarkının kısa bir süre önce ikilinin tease ettikleri What A Time to Be Alive 2 ortak albümünden olduğuna emindi. Ancak görüşüne göre işler öyle değil. Başarılı sanatçının XXL‘e verdiği son röportajda kariyerinin geleceği ve yeni albümü Life Is Good hakkında bazı bilgiler edinme şansı bulduk.

Albümün adını böyle kötü bir zamanda özellikle Life Is Good koyduğunu şu şekilde açıklıyor Future: “Dünyada birçok afet ve trajedi yaşanırken yeni bir güne uyanabildiğimiz, nefes alabildiğimiz şanslıyız. O yüzden yaşadığınız her anın tadını çıkarın.”

Bu albümün onun kreatif yönünü yansıttığını söyleyen Future, her zaman bir sonraki seviyeye gitmeye çalıştığını ama çekirdek kitlesine de sadık kaldığını belirtti. Yeni şeyler denerken aynı zamanda kendini doğru şekilde yansıtmak istediğini belirten başarılı rapçi, farklı fikirlerin birleşimiyle sıkı bir albüm yapmaya çalıştığını söyledi.

Albümü ne kadar sürede kaydettiği sorusuna “Ben her zaman bir şeyler kaydederim. Burada asıl soru ne zaman bir şeyler yayınlayacağımdır. Bir şeyler yazmaya başladığınızda o günkü gündeme uygun yazarsınız. Ancak bu şarkılar daha sonra eski olabilir. Ben süresi geçmeyecek şarkılar yapıyorum. Sonra da aralarından uygun şarkıları bir araya getirip albüm oluştuyorum.” diyen Future, Drake ile bir proje yapıp yapmayacakları hakkındaki soruya ise “Biz her zaman müzik yapıyoruz, yeni bir şeyler yaratıp birbirimizin fikirlerinden besleniyoruz.” cevabını verdi.

 

What A Time To Be Alive 2 projesinin gelip gelmeyeceğini veya ne zaman geleceğini öğrenememiştik olduk böylece. Future’ın yakın zamanda çıkan Life Is Good ve Tycoon isimleri şarkıları ise büyük ihtimalle Life Is Good albümünde yer alacak single’lar. Siz Future’un müziği hakkında neler düşünüyorsunuz? Belirtmekten çekinmeyin.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

Joyner Lucas - ADHD (Albüm İncelemesi)

Sonraki İçerik

MAESTRO, gelecek solo projelerini duyurdu ve yeni İSTANBUL TRİP albümü müjdesini verdi!

İlgili İçerikler