Kanye West, paylaşımlarıyla olay olmaya devam ediyor!

Bildiğiniz üzere Kanye West son zamanlarda 6 yıldır evlilik sürdürdüğü Kim Kardashian ile boşanma aşamasında. Kanye’nin paylaşımları, yaptıkları ve özellikle henüz bu aşamadayken Kim Kardashian ve Pete Davidson‘ın sevgili olduklarını hesaba katarsak bu aşamayı pek rahat atlatıyor olduklarını söyleyemeyiz.

En son headliner olarak yer aldığı Rolling Loud festivalindeki sahnesini iptal eden Kanye West’in yerini Kid Cudi almıştı. Kid Cudi ile Kanye West’in arası ise Kid Cudi’nin Pete Davidson ile olan arkadaşlıklarından dolayı oldukça kötü. Kanye West’in yeri doldurulsa da izleyiciler Kid Cudi’yi hoş karşılamamıştı. İzleyicilerin sahneye şişe atmak gibi davranışlar sergilemesi ile Kid Cudi sahneyi terk etmişti. Bunun üzerine bir de aynı festivalde, aynı gün Kanye West kendi sahnesini iptal ettiği halde Lil Durk’ün sahnesine konuk olmuştu.

Kim Kardashian ve Pete Davidson ise 9 aylık ilişkilerini 2 gün önce sonlandırdı. Bunun üzerine Kanye, Instagram hesabında The New York Times gazetesinin üstüne sahte bir şekilde ‘‘Pete Davidson 28 yaşında hayatını kaybetti.” başlığının bulunduğu bir post paylaştı. Başlığın altında ise Rolling Loud olaylarına gönderme yaparak ”Kid Cudi cenazede boy gösterecekti ama şişe atanlardan korkuyor.” yazıyor.

Kardashian ailesine yakın kaynaklardan alınan bilgilerle DailyMail’in haberine göre Kim’in bu olay karşısında oldukça üzgün olduğunu, Kanye’den gönderiyi kaldırmasını istediğini söylemiş. İlk başlarda gönderiyi kaldırmayacağını söyleyen Kanye’nin şu an Instagram hesabında gönderi bulunmuyor.

Ayrıca boşanma davası için altı avukat ile çalışan Kanye’nin, geçtiğimiz günlerde, avukatlarından biri avukat-müvekkil ilişkisinin koptuğunu söyleyerek istifa etmiş.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

RAPÇİLERİN GÜNLÜK HAYATINI GÖREBİLECEĞİNİZ VİDEO SERİLERİ

Sonraki İçerik

PATRON'un yeni albümü KIŞ UYKUSU, 1 Eylül'de geliyor: İşte tracklist ve diğer detaylar

İlgili İçerikler