RAPÇİLERİN GÜNLÜK HAYATINI GÖREBİLECEĞİNİZ VİDEO SERİLERİ

Belgeseller sayesinde rap sanatçılarının nereden geldiğine, tur hayatına, hayatındaki belli olaylara odaklansak da yayınlanmadan önce birçok aşamadan geçip, büyük bir profesyonellik beklenerek yayınlanıyorlar. Bazı rapçiler de bir YouTuber gibi kendi hayatını paylaştığı video serilerine sahip.

Saweetie’s ”The Icy Life”

Benim en sevdiğim seri olan Saweetie’s The Icy Life bu içeriği yazmama neden oldu bile diyebilirim. Kendi YouTube kanalında kendi reality show’u gibi videolar yayınlayan Saweetie’nin çok güzel editlerle ailesiyle geçirdiği zamanlara, iş için yaptığı fotoğraf çekimlerine, müzik videosu çekimlerine, doğum günü partilerine ve daha fazlasına şahit olabilirsiniz.

 

DaniLeigh: My Side – Vlog Series

DaniLeigh’in son albümüyle aynı adı taşıyan vlog serisi Saweetie’ye kıyasla oldukça yeni ve kısa. Albümün turuna odaklı olarak başlayan seride tur için dans seçmeleri, sahne hazırlıkları, konserlerinden bazı görüntüler görüyoruz. Tur dışındaki rutin hayatını göstermeye devam edecek mi ilerleyen zamanlarda göreceğiz.

 

Joey Bada$$: Life I Live

Joey’nin gerçekten de adı gibi 2019’da dümdüz yaşadığı hayatı gösterdiği, çekimini Levi Turner’ın yaptığı seri 2 bölümlük bir seri. Konserlere çıktığı, A$AP Rocky ile Dubai’de gezdiği, müzik yaptığını, A$AP Ferg ile freestyle yaptığı anları görebilirsiniz.

 

NDOH: First Rolling Loud

Bu sefer bir müzik video yönetmenine odaklanacağız. 2020 Rolling Loud’dan önce Gunna’nın yaptığı alışveriş, hazırlanışı, sahne alışını gördüğümüz sırada Young Thug, Lil Baby, Future gibi isimleri de görüyoruz.

 

Murda: MURDA WORLD

Bir de Türk eklemek gerekirdi tabi ki. Murda’nın 2019’da başladığı, düzenli olmasa da 2021’e kadar devam ettirdiği seride EH BABA, Güneş ve Gece Gündüz klip çekimini, albüm çalışmalarını, Ezhel ile Volkswagen Arena konserini, O Ses Türkiye Rap’ten bazı sahneleri ve daha fazlasını izleyebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

UZI'den yeni albüm duyurusu: EL CHAVO

Sonraki İçerik

Kanye West, paylaşımlarıyla olay olmaya devam ediyor!

İlgili İçerikler