Kanye West, yeni bir yazı yayınladı: “Tek GOAT benim!”

Kanye West, son dönemde özellikle Kendrick Lamar‘ın Future ve Metro Boomin‘in WE DON’T TRUST YOU albümünde yer alan Like That şarkısında Drake ve J. Cole‘a diss atarak kendisini en iyi rap sanatçısı ilan etmesiyle gelişen gündemi değerlendirdiği bir yazı yayınladı.

Ye, Instagram hesabından yayınladığı bu yazıda, gelmiş geçmiş en iyi rapçinin kendisinin olduğunu söyledi.

“Herkes bilir ki, No More Parties in LA şarkısında Kendrick’ten iyiydim. Herkes bilir ki, Free Hoover konserinde Drake’ten iyiydim. Herke bilir ki, Adidas’ı bu kültüre ben getirdim. Sonra da onları yine ben çıkardım. Herkes bilir ki; Lotta Volkova, Demna Gvasalia, Virgil Abloh, Jerry Lorenzo ve Kim Kardashian, benim için çalıştı.

Yeezus’u, Dark Fantasy’yi, Pablo’yu, Graduation’ı, Watch The Throne’u, 808s’i yaptım. Runaway’i, Devil In A New Dress’i, Father Stretch’i yaptım. Cancel kültüründen geri dönüp 1 numaraya oturabilen tek kişiyim.

Ortada tek bir GOAT var. O da benim :)”

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Ye (@ye)’in paylaştığı bir gönderi

Kanye West, kariyeri boyunca yüksek egosuyla bilinen bir sanatçı oldu. Henüz kariyerinin erken dönemlerinde, The College Dropout albümüyle kazandığı ilk Grammy sonrası yaptığı konuşma, hâlâ konuşulan bir an.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

Allame, yeni albümü Ölüm ile Mahşerin Dört Atlısı'nı tamamlıyor

Sonraki İçerik

Lvbel C5'ten yeni bir albüm geliyor: #1

İlgili İçerikler