KODAK BLACK ve LIL WAYNE artık özgür! Peki DONALD TRUMP hangi HIP-HOP yıldızlarına af getirmedi?

Amerika Birleşik Devletleri‘nin 45. Başkanı Donald Trump, görev süresinin son gününde 100’e yakın insanın hapis cezasına af getirdi.

Af getirilen isimlerinin arasında bir süredir içeride olan Kodak Black ile içeri girmesi çok muhtemel Lil Wayne de vardı. Peki Trump’ın af getirmediği ve hâlâ demir parmaklar ardında olan hip-hop yıldızları hangileri?

 

YNW Melly

YNW Melly, 2019 Şubat’ta kendi grup arkadaşları YNW Juvy ve YNW Sakchaser‘i öldürme suçuyla tutuklanmıştı. O günden beri içeride olan YNW Melly hakkında henüz karar verilmedi ve Melly’nin önümüzdeki hafta bir kez daha hakim karşısına çıkması bekleniyor.

 

Bobby Shmurda

Bobby Shmurda, 2014 yılında çete, silah ve uyuşturucu suçlardan tutuklanmıştı. Ertesi yıl, tutuklu şekilde mahkeme tarihini beklerken içeriye keskin alet sokmaya çalışırken yakalandı. Daha sonra gelen raporlara göre ise içeride uyuşturucu bulundurmak, kavgada bıçak kullanmak gibi 11 illegal işe bulaştı. Kurul, geçtiğimiz Eylül ayında Shmurda’nın şartlı tahliyesini reddetmişti. Trump’tan da af alamayan Bobby Shmurda’nın kesin olmamakla beraber Şubat ayı sonunda hapishaneden çıkması bekleniyor.

 

Suge Knight

Death Row Records‘un eski CEO’su Suge Knight, 2015 yılında Terry Carter‘ın cinayet davasında suçlu bulunmuş ve 28 yıllık bir cezaya çarptırılmıştı. Donald Trump döneminde dışarı çıkabileceği gelen haberler arasındaydı ancak gördüğünüz üzere bu haberler pek de doğru çıkmış gibi görünmüyor.

 

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

POP SMOKE'un da rol aldığı BOOGIE filminin fragmanı yayınlandı!

Sonraki İçerik

YENİ ÇIKANLAR: 22 Ocak 2021 | TEPKİ, LIL SKIES, HİDRA, JUICE WRLD ve çok daha fazlası!

İlgili İçerikler