Travis Scott, Kylie Jenner’ı aldatıyor mu?

Travis Scott ve reality show yıldızı, iş insanı Kylie Jenner’ın ilişkileri 2017 yılında sürpriz ve gizli şekilde başlamıştı. 1 Şubat 2018 yılında da kızları Stormi Webster dünyaya gelmişti. 2017 yılında oluşan belirsiz ilişki, Stormi’nin doğumuyla kesinlik kazanmıştı çünkü zaten Travis özel hayatını medyaya taşımayı sevmeyen biriyken, Kylie Jenner hamilelik döneminde aylarca görünmemiş, herkeste soru işareti bırakmıştı. Tabi Kylie gibi her anını paylaşan birinin bir anda sessizliğe bürünmesi sessiz bir hamilelik dönemi geçirdiğini bize zaten iddiaları doğruluyor gibiydi.

2018 yılında çıkan dedikodular

2018 yılında Instagram sayfalarında Travis Scott’ın başka bir kadınla yakınlaştığı, bir kadın ile aynı karede Travis’in ayakkabısına benzer bir ayakkabının bulunduğu fotoğraflar paylaşıldı ve ‘Travis Scott, Kylie Jenner’ı Aldatıyor!’ iddiaları atıldı. Fotoğrafların kaynağı TMZ gibi gösterilmişti. Travis, bir instagram sayfasının yorumlarında

”Bu tamamen bir yalan. TMZ bunları paylaşmadı. Troller bugünlerde çok çalışıyor. Balkonda bir s*rtükle olmam. Bu ezikçe. Tekrar deneyin troller. Ben ve karıcığım sağlamız. Kutlamaya geri dönüyorum! Sadece karım için aşk var. Harcayacak zaman yok. Tekrar dene.” ifadelerini kullanarak bu iddiaları yalanlamıştı. İddiaların ortaya çıkmasından birkaç gün sonra ise ChristianAdamG adlı YouTuber ”İnterneti Travis Scott’ın Fake Aldatma Fotoğraflarıyla Kandırdık” başlıklı bir video yükleyerek fotoğrafların yalan olduğunu kesinleştirdi. YouTuber kendisini Travis Scott gibi göstermişti.

Çiftin ara vermesi

2019’un Ekim ayında çiftin ayrıldığına dair dedikodular çıkmaya başladı. Us dergisi ise çiftin bir ara verdiğini, Kylie’nin Travis’i hala sevdiğini, tamamen bir kopma olmadığını açıkladı. Ara vermenin nedeni ise ikilinin iş hayatlarının çok yoğun olması olarak söylendi. 2020 yılının ilk aylarında ikilinin çok fazla zaman geçirdiği, birleşmiş olabileceği düşünülse de Kylie’nin yeğeni Mason, açtığı bir TikTok yayınında bunu yalanladı. Stormi için sürekli bir araya gelen çiftin 2021 yılının Eylül ayına kadar barışıp barışmadıklarına dair dedikodular sürdü.

2021 Eylül ayında ise Kylie Jenner ikinci çocuklarını beklediklerine dair bir video yayınladı ve ikilinin çift oldukları kesinleşti. Çiftin hala ismi açıklanmayan oğlu, 2 Şubat 2022’de dünyaya geldi.

Tekrar ortaya çıkan aldatma iddiaları

Geçtiğimiz günlerde ise Instagram’da @yungsweetro kullanıcı adlı bir kadın hikayesinde Travis Scott ile bir video paylaşması ile Kylie’yi aldatıyor dedikodularını tekrar çıkardı. Bunun üzerine Travis instagram hikayesinden bir açıklama yaptı:

“Çok tuhaf şeyler oluyor. Bir davetsiz misafir olması gerekenin fotoğraflarını sızdırıyor. Video çekimi yaptığım sırada kapalı bir setti. Bunu son kez söylüyorum. Bu kişiyi tanımıyorum. Bu kişiyle hiç olmadım. Bu yüzden sürekli devam eden siber oyunları ve kurgusal hikayeleri bırakın.”

 

Bu açıklama üzerine de @yungsweetro hikayesinde bu açıklamayı yaptı:

“Tamam. Bunu yapmayacağız, benim üzerimden yalan söylemeyeceğiz çünkü ben iyiyim. Benden paylaşmamı istediğiniz hikayeyi paylaştım, seni tanımıyor gibi davrandım, istediğiniz ne kadar saçmalık olsa da buna katıldım. Ama beni tanımadığını ve kesinlikle benimleyken benimle olmadığını söylediğinde, herkes seni benimle gördüğünde, bende senin benimle olduğuna dair fotoğraf ve videolar varken. Hadi ama. Hadi ama, bayım.”

Ayrıca sevgililer gününde Travis ile birlikte olduğunu söylediği için Travis sevgililer gününden bir hikaye paylaşarak “Eğer sevgililer gününde bu masada benimle değilsen demek ki benimle değilsin.” yazdı. Ardından da Travis ile çalışan bir kadının “Büyük yalan. Travis ile 8 yıldır çalışıyorum + bütün gün başka bir sanatçının videosunu çektiğinde setteydim. Bu kadın hayal görüyor + onunla orada değildi. Travis onu umursamıyor bile. Burada görecek bir şey yok.” yaptığı yorumunu paylaşarak iddiaları yalanlamaya devam etti.

 

Bahsi geçen kadın, Instagram üzerinden göndermeli bir fotoğraf paylaştı. Kylie Jenner da bu gönderiye cevap olduğu iddia edilen bir gönderi yayınladı.

Kaynak: Pop Crave
Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

Çocuğu için şarkı yazan rap sanatçıları: Murda, Eminem ve diğerleri

Sonraki İçerik

TAKEOFF, kumar masasında çıkan tartışma sonucu hayatını kaybetti

İlgili İçerikler