LEBRON JAMES’ten inanılmaz isimlerle dolu bir albüm geliyor olabilir: Evet, LEBRON JAMES’ten!

Basketbol dünyasının günümüzdeki, hatta bazılarına göre gelmiş geçmiş en iyi oyuncularından olan LeBron James, bir albüm yapmak istiyor.

Eskiden beri özellikle rap müziği ne kadar sevdiğini ve rapçilerle yakın bir ilişkide olduğunu bildiğimiz Kral, bu zevkini bir işe dönüştürmek üzere.

LeBron James, attığı tweet ile müziğe olan tutkusunu belirtip bir albüm yapmak istediğini belirtti. Tabii ki LeBron bu albümde herhangi bir şarkı söylemeyecek. Travis Scott’ından tutun da Drake’ine kadar LeBron James’in rapçi ve müzisyen çevresi oldukça geniş. DJ Khaled gibi all-star bir kadro toparlayıp dinleyenlere bir albüm sunacak. LeBron James’in konuyla ilgili tweeti şu:

LeBron’un tweette söylediği gibi sadece sesli bir düşünce de olabilir tabii ki bu ancak bize şimdilik albümde yer alması olası isimleri düşünerek heyecanlanmak düşer. Bunun için de LeBron’un tanıdığı, daha önce iletişime geçtiği ve arkadaşı olarak gördüğü bazı müzisyenleri sıralayalım.

Bad Bunny bunlardan biri. Kralla çok yakın değiller ancak LeBron, geçtiğimiz yıllarda Bad Bunny’nin şarkılarıyla dans ettiği videolar paylaşmıştı.

Kendrick Lamar heyecan veren isimlerden ve böyle olası bir albümde de yer alması gayet doğal olur. 2017 yılında DAMN. albümü çıkmadan önce Kendrick Lamar, LeBron James’e albümü göndermişti.

2 Chainz de kesinlikle böyle bir albümde yer alır diye tahmin ediyorum. Çünkü 2 Chainz’in 2019 yılında yayınlanan Rap or Go To The League albümünün yürütücü yapımcı koltuğunda LeBron oturmuştu.

Birçok insan bu ilişkiyi bilmiyor ama LeBron James ve Macklemore arasında çok kuvvetli bir arkadaşlık var, o da olası bir albümde kadroya katılabilecek isimlerden.

Nipsey Hussle… LeBron James, Nipsey öldüğünde çok üzülmüş ve bir arkadaşını kaybettiğini belirtmişti. Henüz yayınlanmayan verse’lerinden birini onun anısını yaşatma adına kullanabilir.Son olarak Drake ve Travis Scott‘a gelelim. LeBron James’in bu 2 rapçiyle arası diğerlerine göre çok daha iyi. Drake’in Travis Scott’la beraber sahnede SICKO MODE söylerken LeBron James’in de onlara katıldığı efsanevi konser hâlâ akıllarda. Eğer LeBron James böyle bir projeye girişirse, Drake ve Travis Scott olmazsa olmaz isimler.

LeBron James ve Kevin Durant’in NBA’deki lokavt döneminde yapmış oldukları It Ain’t Easy adında bir şarkı da bulunuyor. Resmi kanallarda olmadığı için burada paylaşmıyorum ancak adıyla arattığınız an karşınıza çıkacaktır.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

DMX'in yeni albümü bomba gibi geliyor: POP SMOKE, LIL WAYNE düetleri ve diğer tüm detaylar!

Sonraki İçerik

YENİ ÇIKANLAR: 19 Şubat 2021 | TEPKİ, TRIPPIE REDD, KAMUFLE, CJ ve çok daha fazlası!

İlgili İçerikler