YENİ ÇIKANLAR #2 | UFO361, LIL BABY, UZI, TRAVIS SCOTT, KAMUFLE ve daha fazlası!

Yeni serimizin ikinci bölümüyle karşınızdayız. Geçen hafta da dolu dolu bir program vardı ancak bu hafta yeni çıkan şarkı ve albümlere yetişmek çok zordu.

İnanılmaz bir release day oldu. Ufak ufak değerlendirme kısmına geçelim.

 

Ufo361 – Rich Rich

Ufo361, uzun süredir beklenen albümü Rich Rich‘i yayınladı. Albümde yer alan 13 şarkının 8’i daha önce single olarak yayınlama gibi bir politika ile ilerledi Ufo. Albüm, bu tarzı ve Ufo’yu sevenler için gayet iyi bir albüm bence. Çıkış tarihi 24 Nisan olan albümde yakın zamanda hayatını kaybeden Kobe Bryant anısına bir şarkı da bulunuyor. Hatta 8. şarkı olsa çok daha iyi olurdu diye düşünüyorum. Huzur içinde yatsın o da!

 

Lil Baby – All In

Yakın zamanda My Turn isimli albümünü çıkaran Lil Baby‘yi bir süre daha konuşacağız gibi duruyor.

1 Mayıs’ta My Turn albümünün Deluxe versiyonunu yayınlayacak olan sanatçı, Deluxe versiyondan ilk single olan All In‘i de yayınladı.

 

UZI – Düş Yakamdan

8 Kasım’da yayınladığı Favela EP‘sinden beri suskun olan Uzi, Düş Yakamdan isimli şarkısı ile döndü. Türkiye’de pek de alışık olmadığımız drill türünde bir şarkı olan Düş Yakamdan, bence oldukça başarılı.

 

THE SCOTTS – THE SCOTTS

Travis Scott, dün gece Fortnite üzerinden verdiği konserde dinletti ilk kez bu şarkıyı. Kid Cudi‘nin eşlik ettiği THE SCOTTS şarkısı, akabinde dijital platformlarda da yayınlandı. Şarkı, Travis Scott veya Kid Cudi’nin değil de yeni bir Spotify profiline yüklenmiş. Bu profilinin de adı The Scotts. Kid Cudi’nin gerçek adı Scott Ramon Seguro Mescudi, zaten Travis Scott’ın ismi de buradan geliyor. Kendisi Kid Cudi’yi idol olarak alıyor çocukluğundan beri. Yani, Travis Scott ve Kid Cudi yeni bir duo oluştıurmuş durumda. Şarkının böyle yeni bir duo profilinde yer alması da bazı soru işaretlerini beraberinde getiriyor. Acaba ikili yeni bir albüm hazırlığında mı? Umarım öyledir.

 

Kamufle – 19T Part 3


19T albümünü 3 parçalık 4 part şeklinde çıkaracağını açıklayan Kamufle, 3. part’ı dün gece yayınladı. 3 şarkıdan 1’ine Ahiyan eşlik ediyor. Benim en beğendiğim şarkı Kader Dahi Bilmez oldu.

 

Juice WRLD – Righteous

Juice WRLD‘ün ölümünden sonraki ilk single olma özelliği taşıyan Righteous yayınlandı. Juice WRLD’ün ailesinden yapılan açıklamada, şarkının sanatçının Los Angeles’taki ev stüdyosunda kaydedildiği belirtildi.

 

Diğerleri

Bunların dışında dün gece öne çıkan şöyle işler de vardı: Çağrı Sinci-Revolver (single), Bedo&Ati242-Kural (single), Lil Gotit-Hood Baby 2 (albüm), Jackboy-Jackboy (albüm), YoungBoy Never Broke Again-38 Baby 2 (ablüm).

 

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

TRAVIS SCOTT'tan FORTNITE konseri: ASTRONOMICAL

Sonraki İçerik

KAMUFLE, Kadıköy'de ŞEHİNŞAH'ın KHONTKAR'ı yaraladığı kavganın tüm detaylarını anlattı!

İlgili İçerikler