LIL BABY, DRAKE’in yeni şarkısı TOOSIE SLIDE için yazdığı verse’ü yollamayı unutmuş!

Drake geçtiğimiz günlerde yeni şarkısı Toosie Slide‘ı klibiyle birlikte yayınladı. Klibi izleyemeyenleri buraya alalım önce.

Klibi izlediysek sizler için enteresan bir haberimiz var. Normalde Drake, bu şarkıyı Lil Baby ile birlikte yapmayı planlamış. Lil Baby’e 1 ay önce şarkıyı yollayıp ondan kendi verse’ünü yazdıktan sonra geri yollamasını istemiş ancak nasıl olduysa Lil Baby, verse’ü yollamayı unutmuş. Drake de şarkıyı solo şekilde çıkardı. Drake daha sonra neden Lil Baby ile tekrar iletişime geçip verse’ün durumunu sormamış, bunu anlamak güç. Ancak şu kesin ki, Lil Baby büyük bir fırsatı tepti. Drake’in TikTok esintili şarkısı Toosie Slide, şimdiden viral hale geldi ve 1 milyar dinlenme barajını da aşması şaşırtıcı olmayacaktır.

2 sanatçı ilk kez Lil Baby’nin Harder Than Ever albümündeki Yes Indeed şarkısında bir araya gelmiş, daha sonra Never Recover ve Life Is Good‘un remix versiyonunda birlikte çalışmışlardı.

Lil Baby’nin yukarıda paylaştığımız pişmanlık içeren gönderisinin altına attığı “That’s light we got more work to do!!! 4PF ✅” yorumuyla Drake, Lil Baby ile birlikte daha birçok şarkı yapacaklarının mesajını da vermiş oldu.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

JUICE WRLD kimdir?

Sonraki İçerik

ATİ242 kimdir?

İlgili İçerikler