Meek Mill, plak şirketiyle savaşmaya hazırlanıyor: “Kontratımı yayınlayacağım.”

Meek Mill, geçtiğimiz haftalarda beşinci stüdyo albümü Expensive Pain‘i Lil Baby, Young Thug, Lil Durk, Kehlani, Moneybagg Yo, A$AP Ferg gibi düetlerle yayınlamıştı.

Albüm, Meek Mill’in önceki albümlerine kıyasla biraz aşağıda kalsa da Philadelphia’lı rapçi dinlenme sayılarını sıkıntı etmediğini söylemişti. Mill’in dün attığı tweet’ler sonrası dinlenme sayılarından çok daha büyük bir sorunu olduğu ortaya çıktı.

Meek Mill’in iddiasına göre albüm sonrası sanatçıya şirketinden henüz bir ödeme yapılmamış. Meek Mill, Rick Ross’un sahibi olduğu Maybach Music üzerinden Atlantic Records‘a bağlı. Sanatçının hangi şirket için bu şekilde konuştuğu henüz bilinmiyor ancak eğer sorun çözülmezse önümüzdeki hafta tüm dünya iddiaların yönelttiği şirketten çok daha fazlasını öğrenecek.

Çünkü Meek Mill, önümüzdeki pazartesi gününden itibaren kontratını kamuoyu ile paylaşacağını ve bu sorunla halka açık şekilde savaşacağını söyledi. Hatırlayacağınız üzere bunu daha önce Kanye West de yapmış, Twitter’da başlayan olay müzik endüstrisine bomba gibi düşmüştü.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

ASTROWORLD FEST'te yıldızlar geçidi: Travis Scott, Metro Boomin, 21 Savage ve diğerleri!

Sonraki İçerik

2021 Amerikan Müzik Ödülleri adayları belli oldu: Olivia Rodrigo, The Weeknd, Doja Cat zirvede!

İlgili İçerikler