Offset ve Quavo, 2 yıllık aranın ardından Takeoff’un anısına beraber sahneye çıktı!

Araları uzun süredir bozuk olan Offset ve Quavo, çok sevdikleri Takeoff için bir araya geldi. İlk olarak 18 Haziran‘da Takeoff’un doğum günü anısına düzenlenen etkinlikte buluşan ikili, geçtiğimiz günlerde de BET Ödülleri‘nde sahneye çıkıp Quavo ve Takeoff’un single’ı HOTEL LOBBY’yi ve Migos’un hit şarkısı Bad and Boujee’yi seslendirdi.

26 Haziran’da Los Angeles’ta yer alan Microsoft Theater’da düzenlenen 2023 BET Ödülleri, özel bir görüntüye sahne oldu. Araları uzun süredir bozuk olan ve yaklaşık 2 yıldır birlikte sahne almayan Quavo ve Offset, 1 Kasım 2022’de hayatını kaybeden grup arkadaşları Takeoff’un anısına beraber sahne aldı.

Törenin ardından Instagram’da canlı yayın açıp o gün hakkındaki hislerini dinleyenleriyle paylaşan Offset, “Bütün hayranlarımı seviyorum. Hepinizi seviyorum. İkonik bir BET performansı yaptık. Bu performans ruhumu temizledi. Ben ve kardeşim Quay, 15-16 saat boyunca bu performans üzerine çalıştık. Çünkü biz gerçek müzisyenleriz, bizim işimiz bu. Gelmiş geçmiş en iyi grup biziz. Huzur içinde yat Take!” şeklinde konuştu.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

SEFO'nun 1 Temmuz - 31 Temmuz 2023 Arası Konser Takvimi

Sonraki İçerik

BILLBOARD, rap müzik tarihinin en iyi gruplarını açıkladı!

İlgili İçerikler