PLAYBOI CARTI: “3 ay boyunca mağarada kayıt aldım!”

© Kenneth Cappello

Son olarak 25 Aralık 2020’de Whole Lotta Red isimli albümünü yayınlayan Playboi Carti, konuk olduğu single’lar dışında 3 yıldır sessizliğini koruyor.

Hayranları, artık bir süredir yayınlanması beklenen yeni albümünü beklerken, Carti de Almanya merkezli dergi Numéro Berlin‘e verdiği röportajla yeni albümü hakkında bazı detaylar verdi.

Sözlerine “Evet, yaşıyorum.” şeklinde başlayan Playboi Carti, yeni albümünden “En iyi albümüm!” diye bahsederek kendi adına beklentileri de arttırmış oldu. Röportajın en dikkat çeken kısmıysa Carti’nin mağarada kayıt aldığını söylediği yerler oldu.

“Zihnimin çok geniş olduğunu ve sıradaki olaya çok hızlı geçebildiğimi düşünüyorum. Belirli şeylere takılırsanız, bu sizi yaratıcı olmaktan alıkoyabilir. Ben açıkçası kafamın içinden çıkmaya, telefonumdan uzak kalmaya gayret gösteriyorum. Kendi meşguliyetlerim içindeyim.

Bir süredir Paris’te kayıt alıyordum. Paris’i seviyorum. Harika bir yer. 3 ay boyunca bir mağarada kayıt aldım ve oradan çıkan şarkılar kaotik ve çılgıncaydı. Sonrasında tamamı camdan bir evdeydim. Tepede bir yerdi. Çalan müzik, kulakta çok iyi tınlıyordu. Sonrasındaysa, Atlanta’ta kayıt aldım. Orada da tansiyon yüksekti.”

© Kenneth Cappello

Albümün ne zaman yayınlanacağıyla alakalı röportajda herhangi bir bilgi yer almıyor. Ancak Carti’nin Antagonist Tour isimli turnesini 2024’e ertelediğini düşünürsek, çok da yakın bir zamanda beklememek gerekir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

Reckol'ün 5 Kasım - 24 Aralık Arası Konser Takvimi

Sonraki İçerik

ŞEHİNŞAH'TAN YENİ ALBÜM DUYURUSU!

İlgili İçerikler