THE WEEKND, en iyi şarkılarını THE HIGHLIGHTS isimli yeni albümünde topluyor!

Bundan 10 yıl önce bir evi dahi olmayan Abel Tesfaye veya bilinen adıyla The Weeknd, bugün ise bir En İyiler albümü yayınlamaya hazır.

5 Şubat’ta Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük spor organizasyonlarından biri olan Super Bowl‘da sahne olacak The Weeknd, bu performansı öncesi The Hightlights adını verdiği albümde kariyerinin en iyi şarkılarını bir araya getirecek.

Super Bowl nedir, bir sanatçının spor organizasyonuyla işi nedir diye merak edenler, bu konuyu bilmeyenler olabilir. Albümde yer alacak şarkılar öncesi kısaca bu durumu özetlemek istiyorum. Super Bowl, Amerikan Futbol Ligi NFL‘in finalidir ve Amerika’nın en fazla takip edilen, izlenen organizasyonlarından biridir. Super Bowl’u yalnızca bir ligin finali olarak yorumlamak yanlış olur çünkü Amerika’da birçok organizasyonda olduğu gibi burada da şov ve eğlence oldukça ön plandadır. İnsanlar yalnızca bir maç izlemeye değil, aynı zamanda eğlenmeye ve sosyalleşmeye stadyumlara giderler. Bu nedenle Super Bowl’un devre arasında her zaman dönemin en popüler sanatçıları çok özel sahne performansları sergilerler. Son 5 yılda sahne alan yıldızları sıralamak gerekirse; Shakira, Jennifer Lopez, J Balvin, Bad Bunny, Travis Scott, Maroon 5, Justin Timberlake vs.

Bu sene ise sahne The Weeknd’in. Ünlü R&B sanatçısı, geçtiğimiz seneye -Grammy tarafından ödüllendirilmese de- After Hours albümü ile damgasını vurmuştu. 2021 Super Bowl Halftime Show‘da sahne almaya hazırlanan sanatçı, bu özel gün için hayranlarına da bir sürpriz yaptı. The Weeknd, kariyerinin en özel, en başarılı şarkılarının yer aldığı The Highlights isimli bir En İyiler albümü yayınlayacak. Albümün şarkı listesi ise şu şekilde:

 1. Save Your Tears
 2. Blinding Lights
 3. In Your Eyes
 4. Can’t Feel My Face
 5. I Feel It Coming (feat. Daft Punk)
 6. Starboy (feat. Daft Punk)
 7. Pray For Me (feat. Kendrick Lamar)
 8. Heartless
 9. Often
 10. The Hills
 11. Call Out My Name
 12. Die For You
 13. Earned It
 14. Love Me Harder (Ariana Grande ile birlikte)
 15. Acquainted
 16. Wicked Games
 17. The Morning
 18. After Hours
Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

ANIL PİYANCI yeni albümünün tracklist'ini duyurdu! Peki albümden neler beklemeliyiz?

Sonraki İçerik

NLE CHOPPA, 2PAC kliplerini yeniden canlandırdı!

İlgili İçerikler