Desiigner, uçakta mastürbasyon yaptığı için gözaltına alındı!

2016 yılındaki Panda şarkısıyla büyük bir çıkış yakalayan, ancak daha sonra Kanye West ve şirketi GOOD Music’le yaşadığı sorunlar sonrası kariyeri adeta dibe doğru giden Desiigner, mental anlamda zor zamanlardan geçiyor.

Geçtiğimiz gün, Tokyo’da verdiği konser sonrası Amerika’ya dönmek için Minneapolis’e giden uçağa binen rap sanatçısı, görgü tanıklarının aktardığına göre yolculuğun başlamasının ardından birkaç kez mastürbasyon yaparken görüldü. Bu konuda çevreden uyarılar alan Desiigner, uçağın Minneapolis’e inmesinin ardından FBI ajanları tarafından sorguya alındı.

Daha sonradan sosyal medya hesaplarından iyi olmadığını belirten ve özür içeren bir metin yayınlayan Desiigner, şunları yazdı:

“Son birkaç aydır iyi değilim ve durumlara alışmak için çabalıyorum. Yurtdışında bir konsere gittiğimde hastaneye de gitmek gerekiyordu, doğru dürüst düşünemiyordum bile. Bana ilaçlarımı verdiler. Benim de onları içip uçağa binmem ve eve dönmem gerekiyordu. Uçakta yaptıklarımdan dolayı utanç duyuyorum. Ülkeye döndükten sonra hemen bana yardımcı olacak bir hastaneye yattım. İkinci bir duyuruya kadar tüm konserlerimi iptal ediyorum. Zihin sağlığı bir gerçek arkadaşlar, lütfen benim için dua edin. Kendiniz gibi hissetmiyorsanız, lütfen yardım alın.”

Desiinger, metinden de anlaşılacağı üzere sorgusunun ardından serbest bırakıldı. Desiigner’ın Takeoff hayatını kaybettikten sonra gözyaşları içinde bir canlı yayın açtığını ve artık rap piyasası içinde olmak istemediğini, müziği bırakacağını söylediğini hatırlatalım.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

Premier League'in gizemli rapçisi: DIDE KİMDİR?

Sonraki İçerik

FUAT'tan CEZA'ya: "Hip-hop'ın duruşunu sömüren bir popçusun."

İlgili İçerikler