LOGIC emeklilikten MADLIB ile beraber döndü: MADGIC!

Geçtiğimiz yaz yayınladığı No Pressure albümüyle beraber müziği bıraktığı açıklayan Logic, ailesine daha fazla vakit ayırmak istediğini söylemiş ve Twitch üzerinden yayınlar yapmaya başlamıştı.

Bu emeklilik çok da uzun sürmemiş ve Logic, -resmi olmasa da- Doc D adı altında rap’e geri dönmüştü.

2 hafta önce ise Logic, emekliliğini açıkladığından beri ilk kez kendi adıyla kendi kanalından bir şarkı yayınlamıştı: Tired in Malibu. Dün ise asıl bomba patladı ve Logic ile Madlib‘in MadGic adında bir ikili oluşturduğu ve pandemide ortak bir albüm dahi kaydettikleri ortaya çıktı. Bu detayları öğrendiğimiz şarkıyı paylaşayım önce, daha sonra detayları konuşalım.

Logic direkt olarak Madlib ile bir ikili oldukları şu satırlarla açıklıyor: “It’s the M-A-D to the G-I-C
Logic and Madlib is MadGic, your catalogue tragic.”

Madlib ile beraber bir albüm yaptıklarını ise şuradan öğreniyoruz: “Made this whole album in a lockdown, hip hop is our town.”

 

Her ne kadar resmi olarak 2 şarkı yayınlanmış dahi olsa Logic tam olarak bir geri dönüş yapmış gibi durmuyor. Şarkıları duyurmuyor, YouTube dışında yayınlamıyor vs. Madlib ile bir albüm yapıp bunu da bir şarkının sözlerinde boşu boşuna geçirmez tabii ki. Böyle bir proje ne olursa olsun gelecektir diye düşünüyorum. Bekleyip göreceğiz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

DMX, son yolculuğuna hak ettiği şekilde uğurlandı!

Sonraki İçerik

COLE BENNETT veya LYRICAL LEMONADE kimdir?

İlgili İçerikler