Stream rekoru gelir mi? DRAKE ve BAD BUNNY düeti yolda!

Drake, geçtiğimiz gün Her Loss turnesi kapsamında Inglewood, Los Angeles’ta sahnedeydi. Kanadalı sanatçının konserinde dikkat çeken 2 detay vardı. Biri Bad Bunny ile alakalı bir haber, diğeriyse oğlu Adonis‘in ilk kez konsere gelmiş olmasıydı.

Drake, konserde konuk olarak çıkardığı Bad Bunny ile beraber bir şarkı hazırladıklarını ve bu şarkının da yeni albümü For All The Dogs‘ta yer alacağını söyledi. İki sanatçı, daha önce MIA isimli şarkıda bir araya gelmişti. Bu şarkı, Spotify’da 1.2 milyar dinlenme ve YouTube’da da 1.4 milyar görüntülenmeye sahip. O günden bu yana Drake benzer dinlenmelere sahipken, Bad Bunny elinde bulundurduğu ünü başka bir noktaya götürdü. Porto Rikolu sanatçı, şu anda 83 milyon aylık dinleyiciyle Spotify’da dünyanın en çok dinlenen 3. ismi. O nedenle, bu şarkının dinlenme istatistiklerinin nereye gideceği merak konusu.

Konserin kayda değer bir diğer olayıysa, Drake’in oğlu Adonis’in ilk kez babasını canlı izlemeye gelmesiydi. Drake, özellikle bu turnede dinleyicilerinin bir gelenek haline getirdiği sahneye sütyen atma konusunu henüz baştan yaptığı uyarıyla önlemek istedi.

“Hepiniz beni dinleyin! Bugün burada göğüsler hakkında konuşamam çünkü oğlum ilk kez konserime geldi. Yani ortamı çocuklara özel tutmalıyız. Sütyenlerinizi çıkarmayın. Onları oraya buraya fırlatmayın.”

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

UFO361'den MOF isimli bir albüm mü geliyor?

Sonraki İçerik

Kanye West'in yeni albümünden ilk bilgiler elimizde!

İlgili İçerikler