UFO361’den MOF isimli bir albüm mü geliyor?

Ufo361, 3 Mart 2023 tarihinde yayınladığı LOVE MY LIFE isimli albümü sonrası kendisi adına farklı bir döneme girmiş ve mavi saçları, renkli ojeleriyle dikkat çekmişti.

Müzikal olarak da 1 Haziran 2023’te yayınladığı “Match_3″ isimli single ile beraber farklı bir kimliğe ve sound’a bürünen Ufo, yeni albümü için yola çıktı diyebiliriz. Daha sonra gelen YAMAMOTO, Traum_V2 ve ISSEY MIYAKE single’ları da kapak tasarım, YouTube’a koyulan videolar gibi açılardan birbiriyle örtüşüyor.

Ufo361’in geçtiğimiz gün ikinci Instagram hesabı ufukbayraktar2020’de paylaştığı fotoğrafta MOF yazılı bir dövme yaptırdığı görüldü. Ağzının içine yaptırdığı bu dövmede Almanca’daki “Menschen ohne Freunde” kalıbı yazıyor. Bu cümle de “Arkadaşı olmayan insanlar” anlamını taşıyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

COBAIN (@ufukbayraktar2020)’in paylaştığı bir gönderi

Bu dövme elbette yaptırılmış olmak için yaptırılan bir dövme değil. Ufo361, bir süredir MOF kelimesini Instagram paylaşımlarında kullanıyor ve aynı zamanda Instagram’daki adını da MOF olarak değiştirmiş durumda. Büyük ihtimalle Ufo361’in “Match_3” ile başlayan single’lar serisi MOF isimli yeni albümüne bağlanacak. Gelen single’ların ışığında, Ufo’dan nasıl bir albüm bekliyorsunuz?

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

Sinyalleri verdi: Ezhel, Türkçe müzik yapmayı bırakıyor mu?

Sonraki İçerik

Stream rekoru gelir mi? DRAKE ve BAD BUNNY düeti yolda!

İlgili İçerikler