TRAVIS SCOTT onayladı: KID CUDI ile ortak albüm yolda!

Travis Scott ile Kid Cudi işbirliği The Scotts, büyük ilgi görmüştü. Şimdi de Travis, ortak bir albümün yolda olduğunu açıkladı!

GQ’nun yeni sayısına kapak olan Travis Scott, dergiye yaptığı açıklamada albümün isminin henüz belli olmadığını ancak çalışmalara başladıklarını söyledi. Henüz bir tarih de verilmedi ama Travis Scott, Billboard Hot 100’e ilk sıradan giren, Spotify’da rekorlar kıran “The Scotts” parçasının Kid Cudi ile birlikte kaydettikleri tek parça olmadığını doğruladı.

GQ’dan öğrendiğimiz harika bir bilgi daha var. Travis Scott, Christopher Nolan’ın çok beklenen filmi TENET için bir şarkı yapmış!

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

? x TENET

flame (@travisscott)’in paylaştığı bir gönderi ()

Bu arada Travis direkt olarak “ortak albüm yapıyoruz” diye bir şey söylemedi. GQ’dan Gerrick Kennedy, “Travis ayrıntılar sunmakta tereddüt ediyor ancak ortak bir albüm üzerinde çalıştıklarını doğruluyor. Görünüşe göre çoktan bir sürü kaydı birlikte yapmışlar.” şeklinde yazmış, biz onun yalancısıyız.

“Çok şey öğrendiğimi hissediyorum. Bir sonraki projede, aldığım tüm bilgileri somutlaştırıp en iyi şekilde ortaya çıkarmayı deneyeceğim.”

Bu açıklamadan görüyoruz ki Kid Cudi, Travis’e mentorluk da yapıyor. Kid Cudi’nin Travis Scott’ın çocukluk kahramanı olduğunu biliyoruz zaten, bu yüzden Travis için harika bir şey olmalı ondan bir şeyler öğrenmek.

BONUS: Travis Scott ve Kid Cudi’nin The Scotts isimli şarkılarını streaming platformlarında grup ismi olarak da “The Scotts” yazarak yayınladıklarını gördük. Bu ikilinin ismi, Travis Scott’ın mahlasında yer alan “Scott”ın ve Kid Cudi’nin gerçek ismi olan “Scott Mescudi”nin “Scott”ının birleşmesiyle “The Scotts” oluyor. Hazır konuya girmişken şunu da anlatalım: Travis’in gerçek ismi Jasques Berman Webster II. “Travis Scott” mahlası, gerçek bir isim gibi, bir rapçi mahlasına hiç benzemiyor. Bu mahlasın geldiği yer aslında şu: Jasques, amcasının ismi olan “Travis” ve de gelmiş geçmiş en sevdiği sanatçılardan biri olan Kid Cudi’nin gerçek ismi olan “Scott’ı birleştirip “Travis Scott” mahlasını buluyor. Bunu da “hayattaki iki süper kahramanımın ismini aldım” diye anlatıyor.

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

NAS, yeni albümü KING'S DISEASE'in harika kadroya sahip TRACKLIST'ini yayınladı!

Sonraki İçerik

EZHEL ve MURDA'dan ortak albüm geliyor: MADE IN TURKEY

İlgili İçerikler