FUAT’tan CEZA’ya: “Hip-hop’ın duruşunu sömüren bir popçusun.”

25 Nisan 2023’te, yani Beta‘nın 1. ölüm yıldönümünde Ceza‘nın da ona eşlik ettiği Kriminal isimli şarkı yayınladı. Ceza’nın verse’ünde birilerine gönderme yaptığı belliydi.

Fuat Ergin, şarkı sonrası Instagram hesabından Ceza’ya karşı çok ağır sözler sarf etti ve sözlerin bununla da sınırlı kalmayacağını belirrti.

Ceza ve Fuat ikilisi, uzun yıllardır araları kötü olan ve şarkılarında zaman zaman birbirlerine küçük dokunuşlar yapan bir ikili. Ancak sanırsak Fuat, Ceza’nın özellikle Beta’nın ölüm yıldönümünde hazırlanan şarkıda ona diss atmasına sinirlenmiş olacak ki gerçekten epey ağır şeyler söyledi. Ayrıca Ceza’yla ilgili bildiği her şeyi yakında söyleyeceğini de ekledi. Ceza’dan şimdilik bir ses yok. Cevap verir mi? İkili buradan başlayan bir diss’leşmeye girer mi? Bunları zaman gösterecek.

İşte Fuat’ın Ceza hakkında söyledikleri:

“Lan oğlum! Sen harbiden kafayı yemişsin. 2005’ten beri back vokallere, birilerinin arkasına saklanarak bana diss atmaya çalışıyorsun. Şimdi de ölmüş çocuğun arkasına mı sığınıp gizli, saklı, korkak korkak diss attın? Lan yazamadın di’mi oradan Beta için iki duygulu satır? Senin çelenk gönderdiğin cenazede elimle gömdüm lan Beta’yı, haberi var mı bu yaptığından kahpe? Ya milyon dinlenince ya da ölünce senin çakma üstadlığın. Zaten foyan ortaya çıkınca 2-3 geyik destek telaşın da yetmez. Yerin meşrubat firmalarının, yandaş belediyelerin kıçında kaypakça kariyer yapmak senin. Hip-hop’la alakan yok. Her şeyi sadece kendi için isteyen, yıllarca hip-hop’un duruşunu sömüren, belli bir duruşu gustosu olmayan, özünde bencil bir popçusun.

Yakında sinsi sinsi belediyelerde konser verdiğini, yandaş basına yavşadığını da unutturursun, omurgan yok ki. Bunu dedirttirdin ya sonunda: Sagopa’nın çeyreği bile adam değilmişsin, g*t kılıymışsın. Şimdi sinir krizi içinde çeneni sıka sıka PS oyna, çürü a*q. Ve bekle… Bekle!!! Just wait. Hakkında bildiğim her şeyi anlat’ıcam. Soon!”

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

Desiigner, uçakta mastürbasyon yaptığı için gözaltına alındı!

Sonraki İçerik

OHASH SINIR DIŞI EDİLİYOR! #FreeOhash

İlgili İçerikler