TRAVIS SCOTT’tan yepyeni şarkılar: BIG SEAN, YOUNG THUG ve çok daha fazlası!

Travis Scott, 2 yıl aradan sonra Apple Music‘in radyo stüdyosundan .WAV RADIO isimli radyo programının yeni bölümünü düzenledi. Cactus Jack Records‘un bünyesinde bulunan prodüktörlerden Chase B‘nin de Travis’e eşlik ettiği programda yepyeni şarkıları duyma şansı elde ettik.

Bu şarkılardan bazıları Travis Scott’ın içerisinde bulunduğu şarkılarken, bazıları da ona yakın isimlerin yeni şarkılarıydı.

Duyurulan ilk şarkılarından biri Travis Scott ve Young Thug‘ın ortak çalışması olan White Tee. Şarkının altyapısında Chase B yer alıyor. Daha sonra uzun süredir sessiz olan Big Sean‘dan 2 şarkı duyma şansı elde ettik. Zen ve Lithuania isimli bu şarkılara Travis Scott eşlik ediyor ve şarkılar Big Sean’ın uzun süredir beklenen Detroit 2 isimli albümüyle birlikte yayında olacak.

Travis Scott, söylediğim gibi kendisinin yer almadığı bazı şarkıları da dinletti programın içinde. Chase B ve Don Toliver‘ın şarkısı Cafeteria, NAV‘in vokalde Wheezy‘nin altyapıda yer aldığı şarkı Pickney, Swae Lee‘nin şarkısı Scrooge, YBN Cordae‘nin The Parables isimli şarkısı ve Sheck Wes‘in bazı yeni işleri.

Programın sürprizi ise daha önce Justin Bieber‘ın Instagram’ında bir kısmı yayınlanan WHAT’S POPPIN [Justin Bieber Remix] oldu. Çok büyük kitlelere ulaştıktan sonra Lil Wayne, Tory Lanez ve DaBaby’nin katılımıyla remix versiyonu çıkan şarkıya şimdi de Justin Bieber’ın yer aldığı bir remix geliyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

POP SMOKE'un albümü SHOOT FOR THE STARS AIM FOR THE MOON'un DELUXE versiyonu yayınlandı!

Sonraki İçerik

ATIL, 2 yeni şarkıyla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor!

İlgili İçerikler