Fivio Foreign, doğum gününde ilk albümü ‘B.I.B.L.E.’ın detaylarını duyurdu!

Dün (29 Mart) 32. yaş gününü kutlayan Fivio Foreign, ilk stüdyo albümü ‘B.I.B.L.E.’ için artık günleri sayıyor.

Brooklyn drill’inin başarılı temsilcilerinden olan Foreign, Kanye West‘in yürütücü yapımcılığını üstleneceği albüm için bir süredir çeşitli açıklamalarda bulunuyor ve dinleyenlerini albüme hazırlıyordu.

Albüm hakkında daha önce oldukça iddialı konuşan ve 2022 yılının en iyi işlerinden birini yaptığını söyleyen Fivio Foreign, Instagram hesabından paylaştığı gönderiyle ‘B.I.B.L.E.’ adını verdiği ilk stüdyo albümünün kapak tasarımını yayınlarken, albüm tarihini de 8 Nisan olarak duyurdu. Foreign, gönderiyi şu notla paylaştı:

“İlk albümümü doğum günümde duyuruyor olmak büyük bir lütuf. Bana gösterdiğiniz sevgi, benim için çok şey ifade ediyor. Albümde kimlerin olacağını düşünüyorsanız yazın. 8 Nisan’da piyasayı ufaktan sarsacağız.”

Kanye West’in yürütücü yapımcılığını üstleneceği albümde daha önce yayınlanan Magic City isimli single sayesinde Quavo’nun ve We Go Up isimli single ile de Nicki Minaj’ın olduğu biliyoruz. Bunun dışında Fivio Foreign’in yakın arkadaşı Pop Smoke da albümde düet olarak yer alacak isimlerden biri. Foreign henüz bir tracklist yayınlamadığı için elimizde başka bir detay yok.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

Kayra'dan yeni albüm müjdesi: MEÇHUL BİR YALNIZLIĞA DAİR

Sonraki İçerik

Young Thug'ın yeni prensi T-SHYNE'ın ilk stüdyo albümü CONFETTI NIGHTS incelemesi

İlgili İçerikler