Wu-Tang’ten 36 Chambers’ın 30. yılı için hazırlanan özel kitap

Staten Island, New York çıkışlı efsane rap grubu Wu-Tang Clan‘in 9 Kasım 1993 tarihinde ilk stüdyo albümü olan Enter the Wu-Tang (36 Chambers) yayınlanmıştı. Albüm, hip-hop tarihinin kilometre taşlarından biri olarak kabul ediliyor.

Wu-Tang, gelecek yıl bu özel albümün 30. yılını kutlayacak. Geçmişten bugüne müziklerinin yanı sıra film, dizi, giyim gibi birçok alanda yaratıcı ve kaliteli işler ortaya koyan grup, albümün 30. yılı için de özel bir hazırlık yapmış.

Enter the Wu-Tang (36 Chambers) albümünün 30. yılı için Legacy adında 300 sayfalık bir kitap yayınlanacak. Toplamda 36 kopya basılacak bu kitabın içinde Wu-Tang Clan grubunun daha önce hiçbir yerde yayınlanmayan görüntüleri yer alacak. 36 kopyadan bir tanesi, dünyanın önde gelen koleksiyon şirketlerinden Sotheby’s aracılığıyla açık arttırmaya çıkartılacak. Kitap, 16 Aralık’tan itibaren ön siparişe açılacak.

Kitabın basın bülteninde şu ifadelere yer verildi:

“The Wu-Tang Clan: Legacy, grubun kuruluş hikayesine, tarihine ve saygı duyulası yolcululuğunun derinliklerine inecek. Bu özel eser, sadece grup üyelerini değil; Wu-Tang Clan’i Wu-Tang Clan yapan yöneticileri, çevrelerini, ailelerini ve diğer personelleri de anacak.”

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

Red Bull 64 Bars, ilk sezonunu keyifli bir etkinlikle kutladı

Sonraki İçerik

Red Bull Dance Your Style Dünya Finali'nin kazananı Japon dansçı "D Soraki" oldu

İlgili İçerikler