YENİ ÇIKANLAR #5 | GUNNA, ASPOVA, HEJA, MIGOS ve çok daha fazlası!

Daha çok yerli işin çıktığı 22 Mayıs Cuma gününe göz atacağımız Yeni Çıkanlar serimizin 5. bölümü sizlerle!

 

Gunna – WUNNA

Gunna, uzun süredir beklenen albümü WUNNA‘yı yayınladı. Young Thug, Nechie, Lil Baby, Roddy Ricch ve Travis Scott‘ın düetleriyle yer aldığı albüm çok da başarılı değil bence. Albümde chill trap diyebileceğimiz bir atmosfer hakim. Ancak çoğu şarkı birbirine benziyor. 50 dakikalık tek bir şarkı dinliyor hissi uyandırdı bende.

 

Aspova – Bayılıyorum

Son zamanlarda her hafta karşımıza çıkan Aspova, dur durmak bilmeyen üretimine bu hafta da Bayılıyorum adını verdiği teklisiyle devam etti. Şarkı altyapısıyla insanı harekete geçirecek türden bir şarkıyken, bazı sözlerde de belli yerlere göndermeler yapmış Aspo.

 

Heja – 7 Kurşun (feat. Cem Adrian)

Heja‘nın babasıyla alakalı yazdığı bu şarkı oldukça duygu yüklü olmuş. Cem Adrian‘ın eşlik ettiği parçanın klibi de oldukça başarılı.

 

Migos – Need It (feat. YoungBoy Never Broke Again)

Migos, Culture 3 albümünden olduğunu tahmin ettiğimiz teklilerini yayınlamaya devam ediyor. Need It isimli parçalarında onlara son zamanların yükselen rapçilerinden YoungBoy Never Broke Again eşlik ediyor.

 

Şanışer – Görünce Dünyamın Yıkıldığını

Şanışer, Trip&Trap ismini verdiği projenin ikinci parçasını klibiyle birlikte yayınladı. İlk parça gibi bu da New York’ta geçiyor. Şanışer’in bu harika projesi maalesef COVID-19 salgını nedeniyle yarıda kaldı gibi görünüyor.

 

Dr. Zehir – PANZEHİR

Dr. Zehir‘in PANZEHİR albümü dün gece yayınlandı. Albümde Çağrı Sinci, Ohash ve Evre düetleriyle eşlik ederken altyapılarda da Ohash, Ezhel, Şiirbaz gibi isimlerin imzası var.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

KENDRICK LAMAR & J. COLE albümü HALA gelebilir!

Sonraki İçerik

Vio'nun yeni albümü YANYOL, VOL. 2'de yer alacak tüm sanatçılar netleşti!

İlgili İçerikler