KENDRICK LAMAR & J. COLE albümü HALA gelebilir!

Kişiden kişiye değişse de çoğuna göre günümüzün en iyi 2 rapçisi olarak görülen Kendrick Lamar ve J. Cole‘un yıllardır ortak bir albüm çıkarması bekleniyor, isteniyor. Arada 3. kişiler tarafından konu hakkında çeşitli açıklamalar, spekülasyonlar da geliyor hatta.

Bu hafta başında Kendrick Lamar’ın da içinde yer aldığı Top Dawg Entertainment‘ın başında yer alan isim Terrence Louis Henderson Jr. veya sahne adıyla Punch, böyle bir albümün asla gelmeyeceğini söyledi. Bu açıklama sonrası özellikle Amerika’da fanlar tarafında büyük bir hayal kırıklığı olduğu görüldü. Yıllardır böyle bir albümün beklentisiyle yaşayan insanlar Twitter üzerinden duruma tepki gösterdi.

“That’s not happening. 0 tracks. Not happening.” tweeti baya yıkmıştı ortalığı yani.

Gelen tepkiler sonrası arka planda ne oldu bilinmez ancak Punch’tan bir geri vites geldi. Yine kesin konuşmadı Punch ancak kesinlikle olmayacağını da söylemedi.


Böylesine yetenekli 2 rap sanatçısı, aralarında herhangi bir husumetin de olmadığını düşünürsek bence bize ortak bir albüm borçlular. 20 yıl sonra bile rahatça dinlenenecek bir proje çıkacağından şüphem yok.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

RMR İNCELEME! KİM BU GİZEMLİ SANATÇI VE NEREDEN ÇIKTI?

Sonraki İçerik

YENİ ÇIKANLAR #5 | GUNNA, ASPOVA, HEJA, MIGOS ve çok daha fazlası!

İlgili İçerikler