FIGHT KULÜP 2 kadrosunda kimlerin yer alacağı açıklandı, dinleyiciler büyük tepki gösterdi!

Killa Hakan‘ın Fight Kulüp şarkısında geçtiğimiz yıl Ceza, Ezhel, Ben Fero gibi isimler bir araya gelmişti. Killa, Fight Kulüp 2‘nin çıkacağını birkaç ay önce açıklamıştı. Bugün açıklanan kadro, dinleyicilerin büyük tepkisine maruz kaldı.

Fight Kulüp’ün ilki de Norm Ender’in Mekanın Sahibi şarkısıyla yakın zamanlarda çıktığı için bilinçsiz rap dinleyicileri tarafından Norm Ender’e diss zannedilmişti. Onlara ne kadar rap dinleyicisi denilebilir bilemiyorum artık. Sonrasında bazı söylentilere göre şarkıya bot disslike basıldı. Koyun sürüsü şeklinde hareket eden dinleyiciler de videoya disslike attılar ve şarkı rekor disslike aldı. Sonrasında birçok disslike atan kişi o anki atmosferin gazına gelip şarkının hakkını yediğini kabul etti.

İlk şarkı, çok konuşulan ve çok linçlenen bir süreç geçirdi kısaca. Şimdiki kadro ise daha çok linçlenecek cinsten. Aslında Killa Hakan, birkaç aydır aralıklarla Fight Kulüp 2’nin kadrosunda isimleri açıklıyordu ve bu kadroda Ceza, Ezhel ve Şehinşah vardı. Sanıyorum o kadro iptal olmuş olacak ki, açıklanan yeni kadroda Ezhel ve Şehinşah yok.

Fight Kulüp 2 kadrosu

  • Killa Hakan
  • Massaka
  • KC Rebell (Kadrodan çıkarıldı)
  • Ceza
  • Summer Cem
  • Reynmen

Kadro, özellikle içinde Reynmen’in yer almasından ötürü şimdiden büyük tepki topladı. Killa Hakan da Reyn’in yalnızca nakaratı okuyacağına dair bir açıklama yaptı. Kadro, benim için de büyük bir hayal kırıklığı oldu açıkçası. Reynmen’in yaptığı müziğe bir lafım yok ancak bu proje için çok çok yanlış bir tercih olarak görüyorum. Hem Killa Hakan, Ceza gibi efsanelerin piyasadaki konumundan ötürü hem de daha önceki kadronun yarattığı hype’tan ötürü. Killa Hakan’ın konu hakkındaki açıklamasını da bırakarak yazıyı sonlandırıyorum, siz ne düşünüyorsunuz bu kadro hakkında?

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Killa_hakan_36 (@killa_hakan_36)’in paylaştığı bir gönderi ()

GÜNCELLEME: KC Rebell, birkaç yıl önce “Kürdistan” isimli bir şarkı yaptığından ötürü bu projede yer alması büyük tepki çekti. Killa Hakan da böyle bir şarkının varlığından haberdar olmadığını, öğrenince KC Rebell’i kadrodan çıkardığını açıkladı.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

Türkiye'de R&B kültürü: Ülkemizde R&B/Trapsoul ne durumda?

Sonraki İçerik

YENİ ÇIKANLAR (14 Ağustos 2020) | Anıl Piyancı, Drake, Nas, Xir ve çok daha fazlası!

İlgili İçerikler